Építő/építészmérnök (kivitelezés előkészítési területre)

  • Cég neve

    Pannonjob Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Szeretnél elhelyezkedni egy piacvezető építőipari fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet végző vállalatnál, ahol nincs két egyforma projekt?

Amennyiben kifejezetten a változatos feladatokat preferálod, jelentkezz csapatunkba Építő/építészmérnöknek - kivitelezés előkészítési területre!

Építő/építészmérnök- kivitelezés előkészítési területre

Feladatok:

  • Generál-kivitelezési projektek előkészítése, a kivitelezés pontos, ütemterv szerinti lebonyolítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel, alvállalkozókkal, illetve a megrendelővel
  • Mennyiségszámítások végzése és ártükör elemzések készítése
  • Alvállalkozók pályáztatása, szerződések és elszámolások előkészítése
  • Hatósági bejelentések ügyintézése
  • Anyagmegrendelések lebonyolítása
  • Teljesítésigazolások elkészítése
  • Átadási dokumentáció teljeskörű kezelése
  • Rendszeres riportok készítése a vezetőség részére

Elvárások:

  • Építő- vagy építészmérnök végzettség
  • Legalább 2-3 éves műszaki előkészítői tapasztalat
  • Haladó szintű MS Office és AutoCad ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Precíz és önálló munkavégzés
  • A felmerülő problémák gyors és hatékony kezelése

Amit kínálunk

  • Versenyképes javadalmazás, dolgozói kedvezmények
  • A belépést követő 6 hónap után céges autó biztosítása
  • A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Aktív sportélet és közösségi programok
  • Fiatal, dinamikus csapat

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök