Építészmérnök Tervező, Projektvezető

  • Cég neve

    ROYAL HOMES & PROPERTIES Kft.

  • Munkavégzés helye

    8360 Keszthely

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Hosszútávra keressük új munkatársunkat kis létszámú irodánkba. Feladatai:
  • társasházak, lakások tervezése
  • műszaki, pénzügyi ütemtervek készítése, felügyelete
  • építési munkák műszaki, szakmai irányítása
  • beszerzések előkészítése és lebonyolítása
  • elszámolások készítése

Elvárások

  • Építészmérnöki diploma
  • Legalább 2-4 év munkatapasztalat hasonló munkakörben
  • Tervezői programok ismerete (AutoCAD/Archicad)
  • Igényes, önálló munkavégzés, jó kommunikációs képesség
  • Jó probléma és feladatmegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely Nyugat-Magyarország egyik vezető lakóingatlan fejlesztő cégénél
  • Minőségi, korszerű lakóingatlanok megvalósításában kiemelt szerep
  • Mobiltelefon, autó használat
  • Versenyképes fizetés,
  • Modern, nagyon jól felszerelt Balaton parti iroda Keszthelyen, munkaidő: 8:00-16:30

Kérjük magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével küldje el a "Jelentkezem" gomb segítségével.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Royal Homes &  Properties Kft-nek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak kezeléséhez.