Magyar Panelrehab. Nonprofit Kft. logo

Építészmérnök

  • Cég neve

    Magyar Panelrehab. Nonprofit Kft.

  • Munkavégzés helye

    1045 Budapest, Virág utca 11.

  • Fizetés

    Nettó 500e Ft havi bér

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (2 db)
    • Windows
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Társasházi / Lakásszövetkezeti lakóépületek helyszíni felmérése
Felmérések digitalizálása (alaprajzok, homlokzatok, lakástípusok, nyílászáró konszignációk, részletrajzok stb.)
Mennyiségek számítása
Árazatlan költségvetés összeállítása
3D modellezés – színezési tervek készítése
Project koordináció, kooperációkon részvétel, szakági tervezőkkel, kivitelezőkkel kapcsolattartás stb.

Elvárások

Felsőfokú szakirányú végzettség
ArchiCAD tervező program és MS Office magas szintű ismerete, gyors és pontos használata
Gyors, precíz, pontos munkavégzés
Önálló munkavégzés
Kiváló kommunikációs készség
Jó problémamegoldó képesség
Megbízhatóság
Rugalmasság
Kreativitás

Előnyt jelent

Építész szakmai tapasztalat
B kategóriás jogosítvány
Adobe Photoshop program haladó szintű ismerete
Artlantis Studio vagy egyéb 3D modellező, látványtervező program haladó szintű ismerete

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem
Rugalmasság
Kereseti lehetőség – megállapodás – jogviszony függvényében
Szabad hétvége

Céginformáció

Cégünk elsősorban lakóépületek energetikai korszerűsítésének állami/önkormányzati pályáztatásával, önerős beruházások kezelésével, illetve a kivitelezések és pályázatok lebonyolításával foglalkozik.

Amennyiben magára ismert, küldje el részletes, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, motivációs levelét és fizetési igényét.