Építész, tervező

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Komárom-Esztergom megye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Partnerünk, egy dinamikusan fejlődő magyar családi vállalkozás, amely az építőipar modern és hagyományos kivitelezési technológiáját szaktudással ötvözve
meghatározó szereplője a magyar építőiparnak.

Cégük tavalyi évben bővítette a repertoárját abban a tekintetben, hogy a tervezésen és a kivitelezésen túl, könyvelő és ingatlanközvetítő irodát, valamint önálló tüzépet is üzemeltetnek, és belföldi fuvarozásban is elkezdtek tevékenykedni!

Cégük több házat és lakást épített, valamint újított fel és folyamatosan fejlődik. Tovább kívánják bővíteni csapatunkat is.

Ha szeretne részt venni egy folyamatosan fejlődő cég napi dinamikus életében, csatlakozzon hozzájuk tatabányai központjukba az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Családi-, típus- és társasházak épületek önálló és csapatban való tervezési feladatainak ellátása,
  • Koncepció-, engedélyezési- és kiviteli tervek készítése látványtervekkel,
  • Szakági tervezők munkájának koordinálása,
  • Tervezői művezetés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 5 év tapasztalat,
  • Építészmérnök egyetemi végzettség,
  • Tervezésben szerzett szakmai tapasztalat, (családi ház, társasház),
  • Önálló feladatmegoldó képesség,
  • ArchiCAD magabiztos ismerete,
  • Látványtervezői programok ismerete,
  • „É” érvényes kamarai jogosultság, műszaki ellenőr, FMV.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • 13. havi fizetés,
  • Fiatalos munkakörnyezet,
  • Fejlődési lehetőség kivitelezés területén is,
  • Családias légkör, jól felszerelt iroda, szép környezetben,
  • Próbaidőt követően ¼ évente motivációs bónusz.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Lumion program ismerete,
  • Jogosítvány.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Építészmérnök

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Tatabánya.
  • Munkaidő: teljes munkaidő, napi 8 óra.
  • Ha Ön motivált, elkötelezett és szeretne csatlakozni egy olyan csapathoz, amely értékeli a szakmai hozzáértést és minőséget, kérjük, küldje el lehetőleg fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, valamint referenciával és a referáló személy nevével, telefonos elérhetőségével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!