Építész előkészítő

  • Cég neve

    Profession Services

  • Munkavégzés helye

    Pécs

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

A több mint 15 éves magasépítési, energetikai korszerűsítési, valamint közterület fejlesztési múlttal rendelkező pécsi partnerünk keres azonnali kezdéssel:

kollégát, dinamikusan bővülő csapatába.

Szeretnél olyan vállalatnál dolgozni, ahol…:

  • nem csak munkát kínálnak, hanem karrierlehetőséget?
  • színvonalas projekteken, nagy volumenű beruházásokon dolgozhatsz?
  • kiemelkedő jövedelemmel, és sok egyéb juttatással honorálják a kitartásod?
  • figyelnek rád, és támogatnak az innovatív ötleteid megvalósításában?
  • számos csapatépítő programon, tréningen vehetsz részt?
  • jó közösségbarátságos kollegák vesznek körül?
  • hosszútávon számítanak a szaktudásodra, és elismerik a munkád?

Mik lesznek a feladataid?

  • Projektek előkészítése, ellenőrzése, a költségkeretek nyilvántartása
  • Ajánlatok bekérése, tenderanyagok összeállítása, kiértékelése
  • Budget táblázat kezelése, mennyiségi számítások elvégzése
  • Beszállítókkal, építőanyag kereskedésekkel, gyártókkal, forgalmazókkal folyamatos koordináció és kommunikáció
  • Építési projektek dokumentációjának kezelése, összeállítása

Fontos ismeretek:

  • Építőmérnök végzettség
  • MS Office, TERC magabiztos felhasználói szintű ismerete

Előnyökkel indulsz, ha:

  • Építőiparban, előkészítésben szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • CAD/CAM tervezőprogramokkal dolgoztál már
  • Az akkurátus adminisztrációs feladatokat is szívesen végzed
  • Proaktív, rugalmas munkaerő vagy
  • Hosszú távon el tudod képzelni magad építőiparban
  • Nyitott vagy az előrelépési lehetőségekre

Munkavégzés helye:

Pécs

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.