Építész előkészítő mérnök

  • Cég neve

    DVM Group Kft.

  • Munkavégzés helye

    1052 Budapest, Türr István utca 8.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

Vállalkozási osztályunk új kollégájaként:
  • az épületek méretében és funkciójában is változatos magasépítési projektek pályázati anyagának összeállítása
  • árajánlatok, költségvetések készítése
    műszaki tervdokumentációk áttekintése és feldolgozása
  • helyszíni bejárások lefolytatása
  • alvállalkozói árajánlatok bekérése, kiértékelése
  • kapcsolatépítés és kapcsolattartás alvállalkozókkal és beszállítókkal
  • műszaki egyeztetések lebonyolítása potenciális megrendelőkkel
  • folyamatos együttműködés a tervezői és kivitelezői részlegekkel

Elvárások

  • felsőfokú szakirányú (építész-, építőmérnök) műszaki végzettség
  • 5 évet meghaladó, vállalkozási, vagy kivitelezési területen szerzett releváns tapasztalat
  • irodai és szakmai szoftverek használatában való jártasság
  • fejlett szóbeli és írásbeli kommunikáció

Előnyt jelent

Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • a magyar építőipari szegmens meghatározó szereplőjének munkájába való bekapcsolódás
  • változatos és komplex feladatok
  • nagyfokú önállóság, gyors szakmai fejlődés
  • munkádhoz megfelelő, naprakész technikai háttér
  • budapesti munkavégzés
  • kreatív és innovatív környezet
  • jól képzett, tapasztalt munkatársak
  • a pozíciónak megfelelő anyagi juttatás
  • prémium egészségbiztosítás