Építésvezető

  • Cég neve

    VZM GENERAL GROUP Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Projektek kivitelezésének helyszíni irányítása országszerte
  • Alvállalkozók helyszíni koordinálása, irányítása, napi munkafeladatok meghatározása, elvégeztetése
  • Kapcsolattartás a tervezőkkel, műszaki ellenőrökkel, műszaki előkészítőkkel és a kollégákkal
  • Hatósági előírások betartása és betartatása
  • Határidők betartása és betartatása
  • Javaslattétel a különböző feladatok megoldására
  • Átadás-átvételi dokumentáció elkészítésében való részvétel
  • Kooperációkon való részvétel
  • A feladatkörben felmerülő adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Építési napló vezetése
  • Folyamatos beszámolás a cégvezetés felé

Elvárások

  • Szakmai tapasztalat magasépítési építésvezetőként
  • Építőipari technikum vagy mérnöki végzettség
  • Számítógépes ismeretek
  • Határozott személyiség jó irányítói képességgel
  • Jó kommunikációs képesség
  • Utazási hajlandóság (országszerte végzünk munkálatokat)
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Megbízható, stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Támogató cégkultúra
  • Határozatlan időtartamú főállású munkaszerződés
  • A munkavégzéshez szükséges eszközöket (laptop, SIM kártya)

Céginformáció

A  VZM General Group Kft. 2022-ben alakult generálkivitelezési tevékenységek ellátására.
Fő profilunk irodaházak és bankfiókok felújítási munkáinak kivitelezése.

Fényképes önéletrajzzal és fizetési igénnyel.