Építésvezető

  • Cég neve

    VeszprémBer Építő Kft.

  • Munkavégzés helye

    Mohács

  • Munka típusa

    • Vállalkozói
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

HATÁROZOTT IDŐRE

  • az építési munkaterület teljes felügyelete
  • a munkaterületen dolgozó vállalkozók munkájának koordinálása, összehangolása
  • építési tervek felülvizsgálata, észrevételezése
  • közreműködés az alvállalkozói szerződések előkészítésében
  • folyamatos műszaki egyeztetés
  • kapcsolattartás és együttműködés az alvállalkozókkal, beszállítókkal
  • az építési napló vezetése
  • a vállalkozók felmérésének ellenőrzése
  • az építési ütemterv betartatása, aktualizálása

Elvárások

  • közép vagy felsőfokú műszaki végzettség (magasépítő technikus, ill. építő-, építészmérnöki diploma)
  • hasonló munkakörben szerzett legalább 1-3 éves tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek, e-építési napló rutinszerű alkalmazása
  • megbízhatóság, rugalmasság, precizitás
  • jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria
  • A napi munkavégzéshez szükséges eszközök, telefon, laptop biztosítása.

Céginformáció

A VeszprémBer Építő Kft a térsége jelentős építőipari vállalkozásaként működik.
A cég alkalmazottjai magasan képzett és széleskörű szakmai tapasztalattal rendelkező mérnökök és műszaki szakemberek, akik felelős műszaki vezetői, műszaki ellenőri és tervezői jogosultsággal rendelkeznek valamennyi építőipari szakágban.
Bővebb információért látogass el az oldalunkra: http://veszprember.hu/karrier

  • Fényképes szakmai önéletrajzot a pozíció megjelölésével várjuk.