Építésvezető

  • Cég neve

    Value 4 Real Építő Kft.

  • Munkavégzés helye

    1123 Budapest, Alkotás utca 50.

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
    • Windows
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • a projektre kiválasztott, külön szerződött alvállalkozók és beszállítók építéshelyi munkájának folyamatos összehangolása, koordinációja, általános építés koordinációs feladatok ellátása
  • a kivitelezés folyamatos ellenőrzése a kiviteli tervek alapján, szakági (gépész / villamos) kollégák támogatásával
  • a kivitelezés előrehaladásának folyamatos ellenőrzése az Ütemterv tükrében, a megfelelő haladás biztosítása, kivitelezők / beszállítók munkájának ütemezése
  • általános építéshelyi kommunikációs feladatok ellátása, Megbízóval / Megbízó képviselőjével való folyamatos együttműködés a helyszínen
  • általános építéshelyi organizáció meghatározása és irányítása
  • építéshelyi munkavédelmi koordináció és ellenőrzés
  • általános építéshelyi projekt adminisztrációs feladatok elvégzése, építési napló vezetése

Elvárások

  • megfelelő szakmai felkészültség és több éves építéshelyi koordinációban szerzett tapasztalat
  • erős szakmai alapok
  • alaposság és magas fokú precizitás
  • jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldás orientált személyiség
  • MS Office programok magabiztos használata
  • egyetemi vagy főiskolai építész / építőmérnöki diploma előny, de nem követelmény
  • közép szintű, legalább társalgási szintű angol nyelvtudás előny, de nem követelmény
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • energikus, barátságos, támogató csapat, kiváló kollégák
  • szakmai fejlődést inspiráló, professzionális környezet
  • önálló felelős munkavégzés lehetősége
  • versenyképes juttatási csomag
  • izgalmas, változatos, kihívásokkal teli projektekben való részvétel a szakma élvonalába tartozó partnerekkel és elismert, nemzetközi megbízókkal
  • próbaidőt végig kísérő mentorprogram.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Mire számíts, ha csatlakozol csapatunkhoz?

Képzelj el egy rendkívüli ütemben fejlődő, innovatív gondolkodású, közel 100 fős, lendületes csapatot, ahol az új kolléga vonatkozásában a senioritás kevésbé, ám a rátermettség és az elhivatottság annál inkább számít. Nagyra értékeljük szakmai meglátásaidat, ezáltal részt vehetsz a folyamataink kialakításában, optimalizálásban is.

A szakma élvonalát képviselő, magasan képzett csapatunk a kreatív építész tervezői és a precíz mérnöki területeket ötvözve nap mint nap azon dolgozik, hogy magas színvonalú szolgáltatást nyújtson nemzetközi és hazai megrendelői számára az építészeti generáltervezés, építőipari projektmenedzsment és generálkivitelezés területein. Aktív projekt portfolióink elsősorban a kereskedelmi, iroda és logisztikai szektorokba tartozó megbízásokból áll össze.

Budapesti székhelyünkre Építésvezető pozícióba keressük új kollégánkat.  Az ideális jelölt több éves tapasztalattal és nagy ambíciókkal rendelkezik, valamint hosszútávú lehetőséget keres.

Amire a kiválasztás során számíthatsz:

  • egy első körös beszélgetésre a HR toborzásért felelős kollégájával és a terület Szakmai Vezetőjével
  • második körben egy átfogóbb beszélgetésre a HR Business Partner kollégával és a terület Üzletágvezetőjével
  • amennyiben úgy döntünk, Veled szeretnénk összekötni a szakmai életünket, írásban továbbítjuk állásajánlatunkat
  • a próbaidőd alatti szakmai betanulást és csapatba való beilleszkedést a dedikált mentorod fogja támogatni egy komplex mentorprogram keretein belül, mely alatt többször is igyekszünk majd teret biztosítani a kölcsönös visszajelzésre

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja fényképes önéletrajzát a felületen PDF formátumban!