Építésvezető (út- és közműépítés)

  • Cég neve

    Stravaco Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye, Csongrád-Csanád megye, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

    • Teljes munkaidő
    • Kisgyermekeseknek
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Rábízott projekt(ek) helyszíni műszaki irányítása
  • Technológiai utasítások, munkavédelmi előírások betartatása
  • Ütemterv betartása
  • Projekthez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, napi jelentések küldése
  • Művezető(k), saját csapatok és alvállalkozók, beszállítók teljesítésenek irányítása
  • A teljesítés napi szintű nyomon követés

Elvárások

Amit mi keresünk egy új munkavállalóban:
  • Megbízható és kellően lendületes
  • Fontosnak tartja a hosszútávú munkalehetőséget egy folyamatosan fejlődő cégcsoportnál
  • Minimum 2-3 év szakmai tapasztalat út- és/vagy közműépítés műszaki irányítás terén
  • MS Office szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló problémamegoldó, szervező és konfliktuskezelő képesség
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság
  • Önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság
  • elsősorban szegedi vagy Szeged környéki lakóhely

Előnyt jelent

  • Felelős műszaki vezetői jogosultságok megléte (MV-KÉ, MV-VZ, MV-M);
  • szakirányú felsőfokú vagy középfokú végzettség (építőmérnök, technikus).

Amit kínálunk

Miért érdemes nálunk dolgoznod?
  • Egyszerűsített, gyors döntési folyamatok a kivitelezés elősegítésének érdekében
  • Stabil munkahely vagyunk, folyamatosan fejlődünk
  • Mert kiemelkedő juttatási csomagot biztosítunk kollégáinknak(laptop, telefon, gépkocsi)
  • Elhivatott, lendületes, összetartó csapat vagyunk
  • Hosszú távra keresünk új kollégát
  • Nálunk kiszámítható a munkaidő, 1 műszakos munkarendben dolgozhatsz, hétfőtől-péntekig
  • Támogatunk a fejlődésben, egy stabil, cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid
  • Adminisztratív és műszaki háttértámogatás

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló

Céginformáció

Cégcsoportunk 1992 óta van jelen az építőiparban Magyarországon. Megrendelőink többségében Önkormányzatok. Fő profilunkba tartozik a közlekedésépítési, vízépítési és környezetvédelmi beruházások megvalósítása.
A sikeres működésünk és dinamikus fejlődésünk okán folyamatosan bővülünk. A növekedés során olyan szakemberekkel szeretnénk bővülni, akikkel Társaságunk is folyamatosan szintet lép és hosszú távon tervezhet.
Abban hiszünk, hogy akkor lehetünk igazán sikeresek, ha hitelesek tudunk maradni minden téren és ezt közvetíteni tudjuk a megrendelőink és a kollegáink felé is.

  • szakmai önéletrajz (releváns tapasztatokkal) megküldésével és fizetési igény megjelölésével