RoseGold Ingatlanfejlesztő Kft. logo

Építésvezető

  • Cég neve

    RoseGold Ingatlanfejlesztő Kft.

  • Munkavégzés helye

    4033 Debrecen

  • Fizetés

    Nettó 350e - 550e Ft havi bér

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • generálkivitelezési munkák helyszíni koordinálása az építési területen
  • kivitelezési munkák mennyiségi, minőségi ellenőrzése, átvétele
  • építési napló vezetése
  • munkabiztonsági követelmények betartása és betartatása
  • anyagkigyűjtések, idomtervek készítése

Elvárások

  • minimum középfokú építőipari végzettséggel rendelkezel, esetleg folyamatban lévő felsőfokú tanulmányaid vannak,
  • legalább 3 év munkatapasztalat van mögötted,
  • jó kommunikációs és szervezőkészséged van,
  • bírod a pörgést és a komplex feladatokat,
  • vágysz az új kihívásokra,
  • megbízható és lelkiismeretes vagy,
  • szakmailag szeretnél fejlődni,
  • képes vagy az önálló munkavégzésre
  • B kategóriás jogosítványod van

Előnyt jelent

Előnyt jelent, ha érdeklődsz a gépészet és az épületvillamosság iránt
Akár azonnal munkába tudsz állni

Amit kínálunk

Téged keresünk ha, szeretnél olyan cégnél dolgozni:
-  ahol emberségesen viselkednek veled, elismerik a munkád és megbecsülik a személyed?
-  ahol van lehetőséged folyamatosan fejlődni, mind szakmailag, mind egyénileg?
-  ahol 13 havi fizetés van?
-  teljes munkabéred be van jelentve?
-  ahol a munkavégzésed izgalmas, változatos és nem jellemzi monotonitás?
-  ahol fontosabb a tanulásra és fejlődésre való szándék, mint a szakmai gyakorlat?
-  ahol támogatják a Te személyes célod, és össze tudod egyeztetni ezeket a céges célokkal?
-  ahol a munkatársakkal családias a légkör?

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Magyar tulajdonban lévő, jellemzően társasház, közintézmény és felső kategóriás családi ház kivitelezésére szakosodott generálkivitelező debreceni vállalkozás