Építésvezető

  • Cég neve

    Prím Építő Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

munkatársat keresünk

generál kivitelező cégünkhöz

20 éve stabilan és eredményesen működünk az építőiparban. Sikereinket képzett és eredményorientált csapatunknak köszönhetjük.

A munkatársak számíthatnak egymásra, a jövedelmek stabilak és kiszámíthatóak, közös tevékenységeink vannak, nálunk érték az ember!

Igazán színes munkakört ajánlunk számodra, feladataid elvégzését teljes körű betanítással, szakmai támogatással segítjük, tapasztalattól és eredményektől függően kiemelkedő bérezéssel honoráljuk.

Feladatod lesz középületek építésének vagy felújításának helyszíni irányítása, a munkafolyamatok megszervezése, ütemtervek készítése. A kivitelezések során tartod a kapcsolatot a megrendelővel és az alvállalkozókkal ügyelsz a minőségre és a határidők betartására, ellátod a kivitelezés adminisztratív feladatait.

Főbb feladatok, munkák:

- Középületek építésének vagy felújításának helyszíni irányítása
- Munkafolyamatok megszervezése, ütemtervek készítése
- Kapcsolattartás a megrendelővel és az alvállalkozókkal
- Felügyelsz a minőségre és a határidők betartására
- Naprakészen ellátod a kivitelezés adminisztratív feladatait

  • Építő-, építészmérnök végezettséged van,  vagy magasépítő technikusként már dolgoztál ezen a területen
  • Hatékonyan kezeled az új feladatokat, élvezed a kihívásokat
  • Lakhelyed elsősorban Budapest vagy vonzáskörzete

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető

Küldd el fényképes önéletrajzod a „jelentkezés” gombra kattintva!