Építésvezető

  • Cég neve

    ''PHAROS '95'' Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Borsod-Abaúj-Zemplén megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Építési munkák irányítása
  • Projektek munkafolyamatokra bontása, ütemterv készítése, aktualizálása
  • Az alvállalkozói és saját létszám munkájának koordinálása
  • Építőanyag és eszköz szükséglet felmérése
  • A kivitelezés minőségének, technológiai követelményeinek ellenőrzése
  • A projektvezető folyamatos informálása
  • Kapcsolattartás a megrendelővel és az alvállalkozókkal
  • Környezetvédelmi, munkavédelmi rend fenntartása
  • Adminisztratív feladatok (e-napló stb.)
  • Projektek dokumentálása, átadási dokumentációk elkészítése

Munkavégzés helye: TOKAJ

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (ms office)
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Legalább 3 építésvezetői munkatapasztalat generál kivitelezés területén
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Vidám munkahelyi légkör
  • Azonnali munkakezdés
  • Mobiltelefon, laptop, céges autó
  • Egy műszakos normál munkarend
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Fejlődési, tanulási lehetőség

Céginformáció

  • A Pharos 95 Kft. családi vállalkozásként jött létre 1995 októberében. Ekkor történt a dunavarsányi telephely létrehozása és a nagy utazás kezdete. 2006-ban remek lehetőséget kapott cégünk, az akkor még hazánkban teljesen újkeletű technológiának számító, műfüves borítású labdarúgópálya kivitelezésével bíztak meg minket Taksonyban. Az innováció azóta is rendkívül fontos eleme hitvallásunknak.
  • A kiemelkedő referenciáknak köszönhetően egyre több munkát tudtunk végezni és ennek vonzataként folyamatos fejlesztésekre is sor kerülhetett. A növekvő feladat mennyiség mind géppark, mind állományi bővítéseket igényelt. Az élőfüves pályaépítés lehetősége ezt a tendenciát csak felgyorsította, hisz új technológiát alapítottunk meg, amely további eszköztár gyarapodással járt.
  • Repertoárunkat a magasépítésben tökéletesítettük tornacsarnokok és a stadion kivitelezések formájában, melyeknek meghatározó szereplőivé is váltunk. Nagy megtiszteltetés, hogy közreműködhettünk többek között: a Puskás, Pancho és Bozsik Stadion építésében, nem különben Mezőkövesden, Pakson vagy Szombathelyen. Hasonlóan nagy örömet jelent számunkra, hogy munkáinkkal teret adhatunk az új generációknak, a sportolás élményének megtapasztalására minőségi infrastruktúra mellett. Büszkék vagyunk, hogy hozzájárulhattunk a Magyar Futball Akadémia, a Debreceni Labdarúgó Akadémia, illetve a Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia evolúciójához. Cégünk saját know how-val dolgozik és aktív szereplője a környezetvédelmi és jótékonysági aktivitásoknak is.
  • Napjainkban már nem csak a sport területén tevékenykedünk, igyekszünk minél nagyszabásúbb és sokrétűbb magas és mélyépítési projektekben szerepet vállalni. Koronaékszerünk a bajnai Sándor–Metternich-kastély, mely Magyarország egyik legszebb klasszicista kastélyegyüttese és renovációja alkalmat biztosított a Pharos 95 egy új profiljának kibontakozására.

A "Jelentkezem" gombra kattintva, kérem küldje el fényképes önrajzát bérigénye megjelölésel.