Építésvezető

  • Cég neve

    Optimum Property Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Windows
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Építőipari kivitelezéseken, valamint energetikai projekteken (napelem telepítés) dolgozó fizikai és alvállalkozói állomány tevékenységének helyszíni irányítása és ellenőrzése.
  • Projektvezető munkájának támogatása.
  • Részletes ütemterv készítése, teljesítésének nyomon követése.
  • Beérkezett anyagok mennyiségi és minőségi átvétele és gazdaságos felhasználása.
  • Műszaki, hatósági átadás-átvételben való közreműködés.
  • Elszámolások elkészítése.
  • Munkabiztonsági előírások felügyelete, betartásának biztosítása.
  • Kivitelezés szakmai felügyelete.
  • Minőségi követelmények, szakmai előírások megkövetelése.
  • A kivitelezéshez kapcsolódó jegyzőkönyvek, dokumentációk, jelentések, naplók naprakész vezetése, hibalisták elkészítése, határidőre történő kijavíttatása.
  • A rendelkezésére bocsátott személyi és tárgyi erőforrás leghatékonyabb kihasználása.

Elvárások

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Minimum 2-3 év szakmai tapasztalat
  • B típusú jogosítvány
  • Kompetenciák: motiválás, stratégiai gondolkodás, döntésképesség, felelősségvállalás.

Amit kínálunk

  • Kollegáinkkal hosszú távra tervezünk
  • Folyamatos szakmai támogatás
  • Korrekt bérezés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Magyar tulajdonú, stabil gazdasági hátterű cégcsoportunk profiljába elsősorban generál kivitelezés (ipari létesítmények -, kereskedelmi ingatlanok -, fit-out és belsőépítészeti -, valamint középületek felújítása és építése) és üzemeltetés tartozik.

Ha  célod, hogy hosszú távon helyezkedj el egy innovatív, igazán közvetlen és szakmailag is kiemelkedő kollégákból álló csapatban, akkor ne hagyd ki ezt a lehetőséget!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja bruttó bérigénnyel ellátott önéletrajzát.