Építésvezető (Nagyfeszültségű távvezeték iparág)

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Borsod-Abaúj-Zemplén megye

  • Egyéb juttatások

    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Partnerünk 38 országban, több mint 46 ezer munkavállalóval meghatározó szereplője az európai energiaiparnak.

Leányvállalata több, mint 20 éve nyújtja ügyfeleinek teljes körű villamosenergetikai szolgáltatásait a 132 kV-os távvezetéktől a lakossági fogyasztásmérő berendezésig, a tervezéstől a létesítésen át a karbantartásig.

Csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Nagyfeszültségű (132-400 kV) távvezetékek kivitelezése, karbantartása
  • Előkészítés, árkalkulációk, ajánlatok készítése
  • Projektvezetés, szerelésvezetés, munkafolyamatok összehangolása
  • Beszállítókkal és alvállalkozókkal való együttműködés
  • Kapcsolattartás potenciális és meglévő megrendelőkkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Erősáramú villamosmérnök végzettség (energetika szak preferált)
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • B-kategóriás jogosítvány és vezetési rutin
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office, MS Project alkalmazások magabiztos használata
  • Együttműködő készség, projektszemlélet, kiváló time-management
  • Utazási hajlandóság a projekt helyszínekre akár heti szinten
  • Legyél motivált és szeress dolgozni, mert nagyon fontos munkát végzel

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű, hosszú távú munkaviszony
  • Bejelentett versenyképes alapbér
  • Céges gépjármű belföldi magánhasználatra is
  • Évi nettó 348.000 Ft Cafetéria
  • Munkába járás költségeinek támogatása (jogszabályi feltételek mellett)
  • Bruttó bér havi 5 %-ának megfelelő összeg magánnyugdíjpénztári befizetése
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Folyamatos munka-ellátottság
  • Szakmai képzések támogatása (éves képzési terv szerint)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Áramszolgáltatónál vagy kivitelezésben, tervezésben szerzett tapasztalat
  • Meglévő felelős műszaki vezetői jogosultság (MV-VI)
  • Azonnali munkakezdés

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Elektromérnök
  • Projektmenedzsment

Egyéb információ:

  • Ide várnak dolgozni: Felsőzsolca (Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye)
  • Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat bérigényed megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!