Építésvezető / művezető

  • Cég neve

    SZ-L BAU Kft

  • Munkavégzés helye

    8300 Tapolca, Gyulakeszi út 8.

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • építési munkák műszaki, szakmai irányítása, ütemterv szerinti helyszíni vezetése, ellenőrzése
  • projektek teljes körű dokumentálása, átadási dokumentációk elkészítése
  • kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal, beszállítókkal
  • az építési folyamathoz szükséges anyagok, eszközök megrendelése, emberi erőforrás koordinálása
  • építési megbeszéléseken való aktív részvétel és közreműködés

Elvárások

Végzettség, ami szükséges:

  • ÉPÍTŐ- VAGY ÉPÍTÉSZ BSc vagy MSc, vagy
  • Magasépítő technikus

Jogosítvány:
„B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

Amit még fontosnak tartunk:

  • számítógépes ismeretekkel rendelkezik (levelezés, word, excel)
  • magasépítési kivitelezésben szerzett több éves gyakorlat,
  • Felelős Műszaki Vezetői jogosultság

Amennyiben lendületes, ötletgazdag, vagy, keresed a kihívásokat, átlátod a helyzeteket, a megoldásokat keresed, jól kommunikálsz az ügyfelekkel és a munkatársakkal, nagyfokú teherbírásod van, betartod az utasításokat és a szabályokat, és tudsz önállóan dolgozik, akkor köztünk a helyed.

Amit kínálunk

JUTTATÁSOK
Cafetéria
Telefon
Notebook
Céges  autó
Céges képzések
Családi Nap
Karácsonyi Party

Ezeken kívül a munkavégzés segíti a saját vállalatirányítási rendszer, saját munkagépek, saját fizikai dolgozói állomány.
Minden szükséges felszerelést biztosítunk a kivitelezés helyszínén is, ami az irodában is elérhető. (irodakonténer, asztalok, székek, polcok, légkondi, nyomtató, internet csatlakozás)

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Az Sz-L Bau Kft. több, mint 25 éve alakult, teljesen hazai magántulajdonú társaságként; napjainkban elismert, a Közép-dunántúli térségben meghatározó piaci szerepet betöltő vállalat. Fő profilunk a magasépítési létesítmények generálkivitelezése, melyen belül igen szerteágazó a tevékenységünk. (műemlékek, ipari létesítmények, csarnokok, családi házak stb.)
Munkáltatóként jellemez minket a megbízhatóság és stabilitás, a folyamatos és dinamikus fejlődés, a családbarát-szemlélet, a tudás, a szorgalom és lojalitás elismerése és a környezettudatosság.
Kivitelezési csapatunk Tapolca 60 km-es körzetében generálkivitelezési projekteken dolgozik.

Nézz körül a közösségi oldalunkon és honlapunkon is. www.szlbau.hu

Jelentkezem gombra kattintás után csatolja aktualizált önéletrajzát!