Építésvezető / Művezető – magasépítési üzletág (Veszprém, Zala, Vas megye, Budapest)

  • Cég neve

    CONSTRUCT-TWO Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

  • Fizetés

    Nettó 550e - 1,0M Ft havi bér Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Rábízott projekt(ek) helyszíni műszaki irányítása,
  • Technológiai utasítások, munkavédelmi előírások betartatása
  • Ütemtervek sikeres megvalósításának biztosítása
  • Projektekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, napi jelentések küldése
  • Művezető(k), saját csapatok és alvállalkozók, beszállítók munkájának irányítása, koordinálása, szervezése
  • A feladatteljesítések napi szintű nyomon követése

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú vagy középfokú képesítés: építész-, építőmérnöki vagy technikusi végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat vagy pályakezdőként nagyfokú szakmai elhivatottság és folyamatos tanulni vágyás
  • Kiváló problémamegoldó, szervező és konfliktuskezelő képesség
  • Megbízhatóság és lendületes személyiség
  • Terhelhetőség, önállóság és rugalmasság
  • MS Office szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság

Előnyt jelent

  • Balaton környéki lakóhely (Észak-Nyugati part)
  • Projektvezetői munkában jártasság
  • Felelős műszaki vezetői jogosultságok megléte

Amit kínálunk

  • Nettó 550.000 és 1 millió forint közötti alapfizetés, tapasztalattól függően
  • Projektteljesítéstől függő prémium
  • Cégautó, laptop, mobiltelefon
  • 1 műszakos, heti 5 napos munkarend
  • Lakhatási támogatás, céges étkezés
  • Stabil munkahely, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség támogatása, elhivatott, lendületes, összetartó csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Kutyabarát

Céginformáció

Cégcsoportunk 1993 óta meghatározó szereplő a magyar építőiparban. Munkáink felölelik a lakóépületek, a középületek, az ipari létesítmények és a műemlékek széles tárházát. Abban hiszünk, hogy akkor lehetünk igazán sikeresek, ha hitelesek tudunk maradni minden téren és ezt közvetíteni tudjuk a megrendelőink és a kollegáink felé is.  A dinamikus működésünknek köszönhetően folyamatosan növekszünk, minek következtében társaságunk hosszú távú fejlődését segítő szakembereket keresünk sikeres csapatunkba az alábbi pozícióba: Építésvezető / Művezető.