Építésvezető, műszaki előkészítő

  • Cég neve

    GARÉPSZER 93 Kft.

  • Munkavégzés helye

    1105 Budapest, Ihász utca

  • Fizetés

    Nettó 600e - 700e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • árajánlatok, költségvetések készítése, szükség szerint helyszíni felméréssel
  • építőipari kivitelezések lebonyolítása, helyszíni ellenőrzése
  • megrendelői, alvállalkozói szerződések összeállítása
  • anyagigények összeállítása, anyagszállítások biztosítása, felhasználás ellenőrzése
  • ütemtervek elkészítése és folyamatos aktualizálása
  • saját kivitelezői létszám és alvállalkozók munkájának koordinációja, felügyelete
  • kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal
  • E-napló vezetése
  • utókalkulációk, riportok készítése

Elvárások

  • legalább középfokú szakirányú végzettség (felsőfokú előny) magasépítésben
  • min. 3 éves szakmai tapasztalat
  • tervrajzok olvasása
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • min. B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • egyetemi vagy főiskolai építőmérnök vagy építészmérnök végzettség
  • FMV, műszaki ellenőri képesítés

Amit kínálunk

  • stabil, biztos hátterű, hosszú távú munkahely
  • versenyképes jövedelem
  • cégautó
  • mobiltelefon
  • kiváló munkakörülmények

Céginformáció

Cégünk 2004-ben alakult kisvállalkozás, amely elsősorban kis- közepes vállalkozásoknak, magánszemélyeknek nyújt komplett magasépítési szolgáltatásokat, a kisebb felújításoktól kezdve a nagyobb kivitelezési feladatokig

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy a „Jelentkezem” gombra kattintás után csatolja fényképes önéletrajzát a bérigény megadásával.