Építésvezető

  • Cég neve

    MIN-TECH Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Veszprém megye

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • építéshelyszín operatív vezetése
  • alvállalkozók tevékenységének irányítása, ellenőrzése, teljesítése, igazolások alátámasztása
  • építési napló naprakész vezetése, felmérési naplók készítése, ellenőrzése, elszámolások és mennyiségi felmérések készítése
  • kapcsolattartás a projektvezetővel, műszaki ellenőrökkel, tervezőkkel, kooperációkon, meetingeken való részvétel
  • beérkezett anyagok mennyiségi és minőségi átvétele
  • kivitelezési ütemterv elkészítésében való hatékony részvétel, határidők betartása és betartatása
  • a kivitelezés helyszínén a munkabiztonsági előírások felügyelete illetve betartatása
  • hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása

Elvárások

  • építőipar technikum vagy okleveles építész végzettség
  • minimum 2 év építésvezetői tapasztalat
  • jó szervezőkészség és probléma megoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • határozott, magabiztos fellépés
  • jó kommunikációs készség
  • önálló munkavégzés
  • nagyfokú terhelhetőség

Előnyt jelent

  • felelős műszaki vezetői végzettség
  • több éves szakmai gyakorlat

Amit kínálunk

  • A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • Versenyképes javadalmazás
  • Fiatal, dinamikus csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Veszprémi Generálkivitelező építőipari cég vagyunk. Saját telephellyel, irodával, komoly gépparkkal és sokrétű szakipari munkavállalókkal.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését fényképpel ellátott önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.