Építésvezető mérnök

  • Cég neve

    MOST-ÉPKER Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Nettó 500e - 650e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Feladatok, amelyek Rád várnak:
  • Az építési feladat végrehajtásának, a kivitelezésnek vezetése, menedzselése
  • Ütemterv, pénzügyi ütemezések készítése és ezek betartatása
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal, megrendelővel, szakági tervezőkkel, műszaki ellenőrrel, beszállítókkal, szakhatóságokkal és más szervekkel
  • Anyagrendelések, eszközök, emberi erőforrások koordinálása
  • Építési megbeszéléseken való aktív részvétel és közreműködés
  • Alvállalkozók helyszíni közvetlen irányítása, ellenőrzése
  • Műszaki, munkavédelmi és minőségi előírások, szerződésben vállalt egyéb kötelezettségek betartása és betartatása az alvállalkozókkal
  • Építész, gépész, villamos és egyéb szakipari munkák koordinálása,
  • Szerződésszerű és megfelelően magas szintű műszaki tartalom biztosítása,
  • Projekt-dokumentálásban való részvétel

Elvárások

A munkakör betöltéséhez elengedhetetlen:
  • Felsőfokú építőipari végzettség
  • Minimum 3 év építésvezetői szakmai tapasztalat
  • Nagyfokú önállóság, proaktivitás => „Old meg” attitűd
  • Közvetlen, nyitott, kommunikatív személyiség

Te vagy az ideális jelölt, amennyiben az előzőek mellett:
  • Kellő magabiztossággal képviseled a cég érdekeit
  • Megbízhatóan, felelősségteljesen és igényesen dolgozol
  • Tapasztaltan vezeted az E-építési naplót
  • Tudsz rendszerben gondolkozni
  • Rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal
  • Magabiztosan használod a MS Office-t

Előnyt jelent

Előny:
  • Több éves, kivitelezésben szerzett munkatapasztalattal bírsz
  • Érvényes felelős műszaki vezetői jogosultsággal rendelkezel
  • Ismered az AutoCAD tervezői programot, BIM technológiát
  • Kommunikációs szintű angol, német vagy orosz nyelvtudással rendelkezel

Amit kínálunk

Amit nyújtani tudunk:
  • Megállapodás szerinti, korrekt bérezést
  • Szakmai kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatokat
  • Egymásra odafigyelő csapatot és csapatmunkát
  • Rugalmasságot szabadidő tekintetében (ha valakinek fontos magánjellegű elfoglaltsága akad, támogatjuk)

A munkavégzés helye:
  • Budapesti és vidéki projekthelyszínek

Céginformáció

A Most-Épker Kft. dinamikusan fejlődő cég az építőipari piacon. Szerkezetépítőként, generál kivitelezőként számos kiemelt beruházás meghatározó szereplője Budapesten és vidéken is.
Kiemelt célunk a fokozatos stabil növekedés kézben tartása, ezért a tavaszi és nyári időszakban kezdődő beruházásaink vezetésére keressük építésvezető/projektvezető kollégánkat.

Fényképes önéletrajzod bérigényed megjelölésével a JELENTKEZEM gombra történő kattintással van lehetőséged megküldeni részünkre.

Kérjük, kizárólag abban az esetben jelentkezz a pozícióra, amennyiben a szükséges szakmai tapasztalattal és a feladatok elvégzését biztosító kompetenciákkal rendelkezel.