Építésvezető mérnök

  • Cég neve

    GEOS Development Holding Kft.

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest, Lomb utca 11.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • XIII. kerületi projekt helyszíni irányítása, ütemterv szerinti vezetése,
  • Az alvállalkozó munkáját hatékonyan koordinálod és felügyeled, jóváhagyod a teljesítésigazolásokat
  • Szervezed és összehangolod a munkafolyamatokat, biztosítod a folyamatos munkavégzés feltételeit, elkészíted az ütemterveket, és gondoskodsz a határidők pontos betartásáról
  • A kivitelezés folyamán garantálod a minőségi normák betartását, szigorúan követed a technológiai, munkavédelmi és egészségügyi előírásokat.
  • A munkaterületre érkező anyagok átvételéért, nyilvántartásáért, valamint az anyagok és eszközök koordinálásáért te leszel a felelős.
  • Elkészíted és vezeted a felmérési naplókat, valamint végzel geometriai és mennyiségi felméréseket, emellett gondoskodsz az építési napló vezetéséről is.

Elvárások

  •  Felsőfokú szakirányú végzettséged van (építő- vagy építészmérnök diploma)
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Eredményorientált személyesig vagy, aki keresi a kihívásokat
  • Támogató munkahelyet keresel
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel

Amit kínálunk

  • Folyamatos fejlődési és karrierlehetőség
  • Professzionális, biztos háttér nemzetközi vállalatnál
  • Modern munkahely és kellemes atmoszféra, jó csapat
  • Belvárosi korszerű iroda
  • Jó megközelíthetőség
  • Magas bérezés

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégcsoportunk majdnem 18 éves múltra visszatekintő megbízható nemzetközi ingatlanfejlesztő vállalat, amely számos rangos díjat érdemelt már ki Európában. Most építésvezető pozícióra keressük leendő csapattagunkat. Lakóépületek fejlesztése és kivitelezése a fő profilunk. Fontos számunkra a magasszintű minőség, a professzionális hozzáállás és az emberközeli szemlélet.

Látogass el weboldalunkra: www.geosgrouphungary.com

Várjuk a fényképes önéletrajzot e-mailben.