Építésvezető mérnök

  • Cég neve

    Épkar Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1124 Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • kivitelezési munkák szervezése, szakmai irányítása
  • alvállalkozói munkák ellenőrzése, napi tevékenységek összehangolása
  • anyagszállítás koordinálása, átvétele, dokumentálása
  • a kivitelezés minőségének, technológiai követelményeinek ellenőrzése
  • kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal
  • megrendelői és alvállalkozói kooperációk vezetése
  • alvállalkozói versenyeztetésekben való részvétel
  • szerződések betartása, betartatása
  • projekt előkészítése, mennyiség számítások stb.

Elvárások

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • felelős műszaki vezetői jogosultság megléte előnyt jelent
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • rugalmasság, pontosság
  • számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel)
  • munkabírás
  • problémamegoldó készség

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • tapasztalatszerzési és továbbfejlődési lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség
  • munkavégzéshez szükséges eszközállomány biztosítása

Céginformáció

  • Társaságunk 100 % magyar tulajdonosokkal rendelkező, 43 éve az építőipari piacon jelenlévő társaság.

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.