Építésvezető

  • Cég neve

    MAKADÁM Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Útépítési és útfenntartási feladatok kivitelezésének koordinálása; helyszíni irányítása kivitelezési folyamatok kezdetétől a kivitelezési folyamatok készre jelentéséig.
Megszervezni a napi munkafolyamatokhoz szükséges anyagellátást, valamint gépi és humán erőforrás szükséglet koordinálása.

Elvárások

Szakirányú középfokú végzettség ( Mélyépítő technikus)
Tapasztalat: minimum 3-5 év
B kategóriás jogosítvány
Önálló, felelősségteljes munkavégzés
Megbízható személyiség

Amit kínálunk

Stabil háttérrel rendelkező magyar vállaltnál hosszútávú munkalehetőség
Céges gépjármű, tablet, telefon
Cafetéria
Versenyképes bérezés
Kiszámítható munkaidőbeosztás

Céginformáció

Önálló, magyar tulajdonú, győri cég, 30 éves tapasztalattal
A vállalkozás fő profilja az útépítés, legyen aszfalt-,beton-,vagy térkőburkolatú.
Emellett gépi-,kézi földmunka és bontás, út alatti átfúrás és irányított fúrás.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát bérigény megjelöléssel.