Építésvezető

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Tolna megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Lakhatási támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Német középfok és
    • Orosz középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Feladatok, amik várják a leendő kollégánkat:

  • Magasépítési feladatok ütemterv szerinti vezetése, helyszíni koordinálása
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, alvállalkozókkal
  • Rendelések, árkalkulációk, anyagrendelések előkészítése, elektronikus építési napló vezetése
  • Helyszíni művezetők, műszaki előkészítő munkájának irányítása
  • Műszaki és minőségi előírások betartása

Ami szükséges a feladatok elvégzéséhez:

  • Építész / építőmérnöki főiskolai / egyetemi végzettség
  • Idegen nyelvek ismerete (angol, német, orosz)
  • Minimum 5 éves kivitelezési gyakorlat
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó szervező- és kommunikációs készség, önálló munkavégzésre való képesség
  • Megbízható, határozott személyiség
  • Problémamegoldó- és feladat centrikus hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office gyakorlott felhasználói ismerete

Ami előnyt jelent:

  • Felelős Műszaki Vezetői képesítés (FMV)
  • Műszaki Ellenőri képesítés

Amiért érdemes jelentkezned:

  • Karrierlehetőség: Egy stabil munkahelyen dolgozhatsz, ahol hosszú távú karrierlehetőségek várnak, ha az építőiparban a kivitelezési területen szeretnéd kibontakoztatni szakmai potenciádat.
  • Munkakörnyezet: Kellemes és inspiráló munkakörnyezetben csatlakozhatsz csapatinkhoz.
  • Projektek: Részt vehetsz magas színvonalú és nagy volumenű projektekben, amelyek rendkívül sokféle szempontból izgalmas és tanulságos kihívásokat rejtenek.
  • Szakmai fejlődés: A szakmai fejlődésed prioritás számunkra, és folyamatos támogatást biztosítunk.
  • Eszközök és támogatás: A munkavégzéshez minden szükséges eszközt, beleértve a laptopot és telefont is, biztosítunk. Ezzel lehetővé tesszük, hogy hatékonyan és eredményesen dolgozhass.
  • Juttatások: SZÉP kártya és egyéb juttatások állnak rendelkezésedre, hogy a munkád és az életed egyensúlyban legyen.
  • Egészségmegőrzés: A testi és lelki egészség is fontos a számunkra, így irodai masszázst, focit és pingpongot is biztosítunk a kollégáknak.
  • Képzések: Kiemelt hangsúlyt fektetünk a képzésekre, ideértve a szakmai, informatikai és nyelvi képzéseket is.
  • Céges Rendezvények: A csapatépítés és a közösségformálás jegyében rendszeresen szervezünk céges rendezvényeket és programokat, ahol együtt lazíthatunk és szórakozhatunk.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető

Amennyiben készen állsz az új kihívásokra, akkor ne habozz kattints a JELENTKEZEM gombra !

Jelentkezz a fizetési igényedet is tartalmazó magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal. Várunk a csapatunkba!
A Magyar Építő Zrt., az általa meghirdetett álláspályázatokra jelentkezők személyes adatait a társaság honlapján elérhető adatkezelési tájékoztatóban foglaltak szerint kezeli.