Építésvezető

  • Cég neve

    Innocon Partners Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

  • Fizetés

    Nettó 650e - 650e Ft havi bér

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • termelés előkészítése alvállalkozók, beszállítók tendereztetése
  • árajánlatok bekérése összehasonlítása
  • tervek, költségvetések ellenőrzése
  • projektek dokumentálása anyagok, eszközök, emberi erőforrások koordinálása
  • építész, gépész, villamos és egyéb szakipari munkák koordinálása
  • kapcsolattartás a megrendelővel, alvállalkozókkal, beszállítókkal
  • építési munkák szakmai irányítása, ütemterv szerinti vezetése
  • egyeztetés, beszámoló a cégvezetésnek
  • alvállalkozók elszámoltatása fit out

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • legalább 3 év szakmai, releváns építőipari tapasztalatot szereztél, magasépítésben, generál kivitelezésben, vagy szerkezetépítésben
  • önálló munkavégzés, megbízhatóság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Irodai szoftverek magabiztos használata (MS Office, AutoCAD)

Előnyt jelent

  • angol nyelvismeret
  • érvényes felelős műszaki vezetői jogosultság

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • mobiltelefon
  • laptop
  • céges autó használat
  • azonnali munkakezdés

Céginformáció

Az Innocon Partners Zrt. bővülő csapatába keresünk új kollégát az alábbi pozícióba: Építésvezető
Az Innocon Partners Zrt Budapesti székhelyű, 100%-ban magyar tulajdonban lévő, generálkivitelezéssel foglalkozó és mérnöki szolgáltatásokat nyújtó, dinamikusan fejlődő szervezet.

A jelentkezem gombra kattintás után töltse fel önéletrajzát.