Építésvezető

  • Cég neve

    Hydro-Agro-Bau Kft.

  • Munkavégzés helye

    2336 Dunavarsány, Bánki Donát utca

  • Fizetés

    Nettó 500e - 1,0M Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Munkaterületek rendszeres látogatása, helyszíni munkák irányítása,
  • Az alvállalkozók és saját állomány tevékenységének irányítása és ellenőrzése,
  • Rendszeres részvétel a kooperációkon,
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás, engedélyek beszerzése
  • Megrendelőkkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • Kitűzött határidők nyomon követése és betartatása
  • Minőségi követelmények betartásának biztosítása, minőség ellenőrzése
  • Munka- és tűzvédelmi előírások betartása és betartatása
  • Folyamatos kapcsolattartás és beszámolás a projektvezető felé
  • Árajánlatok kérése,
  • Tervek részletes megismerése és nyomon követése, tervhibák kiszűrése és jelzése, módosítási és, vagy ésszerűsítési javaslatok megtétele,
  • Munkahelyi adminisztráció (építési napló, felmérési napló vezetése, szállítólevelek rendszerezése stb.)
  • Kiviteli tervek alapján a kivitelezési munka előkészítése, megszervezése
  • Kiviteli tervek alapján anyag kigyűjtés
  • Munka hetiterv készítése
  • Minősítővizsgálatok elvégeztetése

Elvárások

  • Legalább 3 éves építésvezetési (mélyépítés), tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs és együttműködő képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság (MV-VZ),
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Tervolvasási jártasság

Előnyt jelent

  • C kategóriás jogosítvány előnyt jelent
  • Mobilitási hajlandóság
  • Tervező programok ismerete és biztos használata
  • Önálló munkavégzési képesség

Amit kínálunk

  • Munkavégzéshez szükséges cégautó, laptop és mobiltelefon
  • Barátságos és fiatal csapat, változatos feladatok és fejlődési lehetőség várja az új munkatársat
  • Kiemelkedő alapjuttatás
  • Cafeteria

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk fő profiljába tartozik folyadék szállítására alkalmas közműrendszerek tervezése és kivitelezése, mezőgazdasági öntözés tervezése és kivitelezése, erősáramú, irányítástechnikai rendszerek tervezése és kivitelezése, kutak tervezése, engedélyeztetése és kivitelezése, pályázatírás, tanácsadás.

A "Jelenetkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja a fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével.