Építésvezető

  • Cég neve

    HORAÉP Építőipari Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Feladataid lesznek:

  • Projektek lebonyolításának koordinálása, e-napló kezelése
  • Egyeztetés, beszámoló a projektvezetőnek/főépítésvezetőnek
  • A kivitelezés ütemtervének elkészítése, nyomon követése, betartatása
  • Kapcsolattartás a megrendelővel, tervezőkkel és alvállalkozókkal
  • Munkafolyamatok összehangolása, alvállalkozók és saját dolgozók helyszíni irányítása
  • Az épületek, építmények tervdokumentációnak és szerződésnek megfelelő elkészítése
  • A projekthez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások

Amit mi keresünk az új munkavállalóban:

  • Építőipari szakirányú (minimum közép/felsőfokú) végzettség
  • Magasépítésben szerzett kivitelezési vagy előkészítési tapasztalat, szakmai felkészültség
  • Megbízható épületszerkezeti ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret, ezen belül MS Office programok magabiztos használata
  • Nagyfokú önállóság, terhelhetőség, rugalmasság, jó kommunikációs és szervező képesség
  • Határozott fellépés, megoldás orientált személyiség, rendszerszemlélet
  • Magas fokú precizitás, felelősségteljes gondolkodásmód, csapatmunkában való alkalmasság

Előnyt jelent

Előnyt jelent:

  • Építész- vagy építőmérnök végzettség
  • AutoCad ismerete
  • FMV jogosultság

Amit kínálunk

Amit ezért cserébe kínálunk:

  • Stabil, biztos munkahely, ami hosszútávra tervez a munkavállalóival
  • Fiatalos munkakörnyezet, barátságos, támogató kollégákkal
  • Igényes munkakörülmények, versenyképes fizetés
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök és céges autó biztosítása
  • Előre lépési- és karrier lehetőség, középvezetői pozíció
  • Szakmai fejlődés, képzések, tréningek
  • Határozatlan idejű szerződés

Céginformáció

Több, mint 30 éve generálkivitelezéssel foglalkozó magyar tulajdonosi körrel rendelkező építőipari cégcsoportunk létszámbővítés miatt munkatársakat keres.
A vállalat számos, változatos projekttel büszkélkedhet, melyek többek között társasházak, ipari csarnokok, mezőgazdasági épületek, vasúti létesítmények, hidak, stb. Ebbe a fiatalos, dinamikus csapatba keresünk munkájára igényes, precíz, magasépítésben jártas munkatársakat, akár azonnali kezdéssel.

Pályázni a "Jelentkezés" gombra kattintva, fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelöléssel. Előnyt jelent a motivációs levél küldése.