Építésvezető

  • Cég neve

    GORDIUSZ 95´ Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Tolna megye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Magasépítési kivitelezési projektek megvalósítása, koordinálása országszerte
  • Alvállalkozók munkájának támogatása, koordinációja és ellenőrzése a zökkenőmentes munkavégzés érdekében
  • Minőségi és műszaki előírásoknak, hatályos jogszabályoknak, vonatkozó szabványoknak és technológiai utasításoknak való megfelelőség ellenőrzése és betartatása
  • Építési terület rendezése, a rendezett, tiszta munkaterület megkövetelése
  • Ütemezések meghatározása, nyomon követése, betartatása
  • Munkavégzési feltételek szervezése, ellenőrzése, koordinálása, eseti beszerzések intézése, helyszíni kockázatértékelés, munkavédelmi előírások betartatása
  • Kapcsolattartás cégcsoporton belül a projektvezetővel
  • Munkavégzések dokumentálása, építési napló vezetése, adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség (építő, építész)
  • Min. 2-5 éves építőipari tapasztalat, generálkivitelezésben szerzett gyakorlat
  • Racionális, gyakorlatias gondolkodás, problémamegoldás, proaktív hozzáállás
  • Kiváló szervezési készség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Mobilitás és B kategóriás jogosítvány
  • FMV jogosultság

Előnyt jelent

Felsőfokú szakirányú végzettség (építő, építész)
Saját gépkocsi

Amit kínálunk

  • Versenyképes, korrekt és pontos fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség, kihívást jelentő feladatok
  • Jó hangulatú, összetartó, fiatal és dinamikus csapat
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök

Céginformáció

GORDIUSZ 95' Zrt.
Magyarország ismert villamoskivitelezéssel foglalkozó cégének Generál kivitelezői részlege

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, hogy csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!