Építésvezető (elektromos installációs vezető szerelő)

  • Cég neve

    Veco Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Alvállalkozókkal, beszállítókkal való folyamatos kapcsolattartás, koordináció, dokumentálás
  • Alvállalkozók helyszíni koordinálása
  • Anyagrendelés
  • Projekt ütemtervek folyamatos nyomon követés
  • Üzembe helyezés koordinálása
  • Helyszíni kapcsolattartás a vevők képviselőivel
  • Projektek határidő tartása
  • Villamoslétesítmény kiviteli terv szerinti elkészülésének felügyelete

Elvárások

  • Lehetőleg középfokú erősáramú végzettség (nem feltétel, minimum szakirányú szakmunkás, minimum szakmai 3 éves tapasztalat)
  • Építésvezetői tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat (nem feltétel)
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Problémamegoldó készség
  • Pontos munkavégzés, határidők betartása
  • Csapatmunka hajlandóság

Előnyt jelent

  • Felelős műszaki vezetői jogosultság megléte/megszerzése

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges autó, laptop, mobiltelefon
  • Lendületes profi csapat
  • Hosszútávú munkavégzési lehetőség egy fejlődő vállalkozásban

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk épületvillamossági tervezéssel, szaktanácsadással és kivitelezéssel foglalkozik jellemzően Budapesten és Pest megyében. Irodaházak, raktár és gyártó csarnokok, kórházak, hotelek kivitelezésein vállalunk épületvillamossági és gyengeáramú kivitelezési feladatokat, több szakágat összefogva, mint fővállalkozó.
• Stabil hátterű cég vagyunk, mely már 16 éve dolgozik a jelenlegi formájában.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.