Építésvezető

  • Cég neve

    Efaflex Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • helyszíni munkafolyamatok koordinálása, irányítása
  • anyagszállítás koordinálása, anyagok átvétele, dokumentálása
  • munkavégzéshez szükséges anyagok, alkatrészek kiadása
  • kapcsolattartás a generál építésvezetővel, illetve a központtal
  • építési kooperációkon való részvétel
  • napi jelentés a projektmanager felé
  • alvállalkozók koordinációja
  • E-naplók vezetése

Elvárások

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Műszaki ismeretek, látásmód
  • utazási hajlandóság - projektjeink országosak

Előnyt jelent

  • építőipari projektekben való részvétel, gyakorlat
  • motivált, gyors kapcsolatteremtő, proaktív hozzáállás
  • önállóság, jó szervező és koordinációs készség

Amit kínálunk

  • gépjármű magánhasználattal
  • laptop, telefon, munkaruha, védőfelszerelés
  • szakmai képzések
  • jó fizu!!! :)
  • év végén teljesítmény alapú 1,5 havi bónusz, amennyiben a cég nyereséges
  • szuper jó csapat, sok közös program
  • izgalmas szakmai kihívások, rengeteg tanulási és tapasztalati lehetőség

Próbaidő után:
  • kiemelt egészség és életbiztosítás előzetes felmérés nélkül
  • All You Can Move sportkártya vagy annak értékében sport/szabadidős támogatás - fel kell töltődni!!!
  • szemüveg támogatás
  • Prémium egészségpénztár

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az EFA cégcsoport az ipari gyorsmozgású kapuk piacának világszerte vezető gyártója, forgalmazója és üzemeltetője, prémium kategóriás termékeivel jelentős referenciákra tett szert a gazdasági élet meghatározó szereplőinél. Magas szinten motivált munkatársak, innovatív termékek és nagyon jó attitűd szükségesek a hosszú távú, folyamatos növekedéshez és a vevői igények magas szintű, gyors, professzionális kielégítéséhez, ehhez keressük projekt csapatunk

ÉPÍTÉSVEZETŐ munkatársát!

Nálunk kiteljesedhet a karriered!

A "jelentkezem" gombra kattintással elküldheted nekünk önéletrajzodat, mi pedig megköszönjük, ha kitöltesz egy pár perces viselkedéselemzési felmérést, amit küldünk neked :)
Ennek eredményét mindenképpen elküldjük részedre akkor is, ha személyes interjúra nem kerül sor.