Építésvezető

  • Cég neve

    DENCO Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Laptop
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Kivitelezés helyszíni irányítása: teljes körű szervezési, koordinálási, ellenőrzési feladatok a munkaterületen
  • Alvállalkozók munkájának folyamatos koordinálása, nyomon követése
  • szerelés vezetők munkájának koordinálása, felügyelete
  • A kiviteli  tervek alapján az anyagszükséglet összeállítása, az anyagellátás biztosítása
  • A kivitelezés tervek szerinti megvalósulásának ellenőrzése, nyomon követése, műszaki dokumentációjának naprakész vezetése
  • Projekthez kapcsolódó adminisztratív feladatok
  • Beüzemelések, beszabályozások szervezése
  • Részvétel a műszaki átadásokon

Elvárások

  • Szakirányú közép vagy felsőfokú végzettség
  • szakmai felkészültség, anyagismeret
  • tervrajzismeret alapfeltétel
  • alap számítógépes  programok ismerete
  • min. 3 év tapasztalat
  • terhelhetőség, rugalmaság, csapatmunka
  • önállóan is dolgozni tudó, megbízható kollégát keresünk
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Előnyt jelent

  • Nagyobb kivitelezői munkákban szerzett irányítási  tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett 3-5 éves munkatapasztalattal rendelkezel
  • Projektszemléletű gondolkodásmód, céltudatosság, kitartás, probléma megoldó képesség jellemez

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való részvételt kínálunk
  • Projekt asszisztens segítséget adunk a  munkádhoz
  • Piacképes jövedelmet és vonzó juttatásokat biztosítunk
  • Folyamatos fejlődési és vezetői készségek fejlesztését kínáljuk
  • Gondoskodó vállalatot valamint stabil hátteret nyújtunk
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség, garantált bérkifizetés
  • Igény esetén szállást  biztositunk

Céginformáció

Megbízható, biztos háttérrel rendelkező kivitelező cég   Építésvezető munkatársat keres.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar  nyelvű  önéletrajzát!