Építésvezető - Debrecen

  • Cég neve

    Menton Jobs

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Hajdú-Bihar,Debrecen

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Menton Jobs

Szeretnél Hajdú-Bihar vármegye egyik legjelentősebb építőipari vállalatánál dolgozni? Akkor ne várj tovább, jelentkezz most! A főként magasépítészettel foglalkozó partnerünket nagyfokú minőség és elkötelezettség jellemzi, nem véletlenül tartozik az ország legjobb kivitelezői közé!

Feladatok, amikben számítunk Rád:

  • A nagy volumenű beruházások kivitelezési munkáinak helyszíni koordinálása a projektvezető mérnök szakmai irányítása alatt
  • Az alvállalkozók, valamint a művezető és junior építésvezető munkájának összehangolása, irányítása
  • A generál ütemtervek összeállítása és aktualizálása
  • Együttműködés a szakági (épületgépészeti, épületvillamossági) mérnökökkel
  • Az elvégzett munkák műszaki és minőségi ellenőrzése
  • Az anyagátvétel és -átadás a munkavégzés során
  • A munkavédelmi előírások betartásának ellenőrzése

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

  • Legalább 7 év építésvezetői tapasztalatot generálkivitelezési területen vagy szakterületi specialistaként (pl. monolit és evb szerkezetek, acélszerkezetek és homlokzati panelezés, tetőszigetelés)
  • Legalább 3 projekt teljeskörű lebonyolításában részt vettél egyenként minimum 1 milliárd forint értékben
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • Nagyfokú önállóság és szervezőkészség jellemez
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Építéstechnológiai és szabvány ismeretek naprakész tudását birtoklod

Kiválasztásod során előnyben tudunk részesíteni, amennyiben:

  • Építő- vagy építészmérnök végzettséggel rendelkezel
  • Ipari és logisztikai csarnoképületek kivitelezésében szereztél már tapasztalatot
  • Külföldi partner esetén angolul tudsz tárgyalni

Munkarend:

Közvetítési nyilvántartási szám: PEM/01/002325-1/2017-854

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

  • Alapbéren felül komplex juttatási csomag:
    • Cafeteria
    • Kockázati baleset- és életbiztosítást
    • Évi 3 extra szabadnap
  • Karrierlehetőség