Építésvezető

  • Cég neve

    Comfort Építő Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Alvállalkozók, kivitelezési helyszínen dolgozók munkájának építéshelyi irányítása, összehangolása
  • Műszaki, minőségi és munkavédelmi előírások betartása
  • Projekt folyamatos koordinálása, ütemterv szerinti megvalósításának felügyelete
  • Dokumentációk készítése (felmérések, építési naplók vezetése)
  • Anyagkövetés
  • Kapcsolattartás, együttműködés a projektvezetővel és a műszaki előkészítőkkel

Elvárások

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Építőipari területen hasonló munkakörben szerzett 3-5 év tapasztalat
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó képesség
  • Képes komplexen, rendszerben gondolkodni, csapatban dolgozni
  • Határozott fellépés
  • Jó szervezői és együttműködési készség
  • Önálló és gyors munkavégzés
  • Megbízhatóság, nagyfokú precizitás
  • Talpraesett, pozitív személyiség
  • B kategóriás jogosítvány
  • kivitelezési helyszín távolsága miatti esetleges heti ott tartózkodás (hetelés)

Előnyt jelent

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • MS Projekt ismerete
  • AUTOCAD ismerete

Amit kínálunk

  • Biztos munkahely, versenyképes jövedelem
  • Céges autó, mobiltelefon, laptop
  • Lendületes és barátságos csapat
  • Mozgalmas, felelősségteljes és kihívásokkal teli munkakör

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődésed, örömmel fogadjuk pályázatod magyar nyelvű önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gomb megnyomásával.