Építésvezető

  • Cég neve

    BAUSZER KFT

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Windows
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Építési projekt közvetlen helyszíni önálló vezetése, ellenőrzése
  • Építési naplók, dokumentációk, jelentések naprakész vezetése
  • Műszaki egyeztetéseken, tárgyalásokon való aktív részvétel és közreműködés
  • Építési anyagok nyilvántartása
  • Alvállalkozói szerződések, átadás-átvételi jegyzőkönyvek, kivitelezési nyilatkozatok elkészítése
  • Teljesítés igazolások kezelése

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Magasépítési tevékenységben jártasság
  • Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • FMV jogosultság előny
  • „B" kategóriás jogosítvány
  • Önálló, magabiztos helyszíni munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

  • Piaci szintű fizetés
  • Laptop, mobil
  • Munkába járás 100%-os támogatása

Céginformáció

A 34 éves múltra visszatekintő fővállalkozó Bauszer Kft a dél-alföldi térség egyik vezető piaci szereplője. Munkáit az ország minden területén végzi, elsősorban generálkivitelezői szerepkörben. Budapest és környéki projektekhez keressük építésvezetőt, aki szaktudásával hozzájárul a projekt megvalósításához.

A jelentkezem gomb megnyomásával kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát.