Energiagazdálkodási mérnök

  • Cég neve

    CHP Energia Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budaörs

  • Egyéb juttatások

    • Egészségbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Keresünk

pozícióba munkatársat.

A világ tele van lehetőségekkel. Alig várjuk, hogy velünk fedezd fel őket.

Gondoskodó vállalati kultúránk és piacvezető technológiáink segítségével innovatív megoldásokat kínálunk a fenntarthatóság jegyében. Meggyőződésünk, hogy a jövő a lelkes emberek kezében van. Nálunk a munkavállalók ki tudják használni a lehetőségeket és maguk alakítják a szakmai fejlődésüket.

Minden itt kezdődik – az ipari ötletek tárháza

Feladatok, amik Önre várnak:

  • erőművek termelésének kereskedelmi célú irányítása
  • éves, valamint hosszú távú termelési tervek készítése
  • várható termelési előrejelzések készítése, lehetőségvizsgálatok
  • erőművek termelési eseményeinek gazdasági és műszaki elemzése
  • erőművek többlet termelési lehetőségeinek meghatározása, javaslattétel változtatásokra és beruházási döntések előkészítésére

Önt keressük, ha:

  • rendelkezik gépész- vagy villamosmérnök felsőfokú végzettséggel
  • könnyen meglátja a kapcsolatot a műszaki és gazdasági folyamatok között
  • stabil Excel tudással rendelkezik
  • analitikai készségeit a munka területén is hatékonyan alkalmazza
  • határozottság jellemzi

Előnyt jelent, ha:

  • rendelkezik energetikai területen szerzett tapasztalattal

Amit mi nyújtunk:

  • barátságos munkahelyi légkört, jó csapatot
  • hosszútávú, biztos munkalehetőséget
  • betanítást, amit maximálisan támogatnak a kollégák és a vezetők
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást (próbaidőt követően)
  • egészségügyi szűrő programokat
  • nyári időszakban kisgyermekek fogadását csoportos foglalkozás keretében
  • ingyenes parkolási lehetőséget
  • dolgozói részvényjegyzési lehetőséget
  • stabil vállalati hátteret

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök