E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zártkörűen Működő Részvénytársaság logo

Energiaellenőr (Kapuvár)

    E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zártkörűen Működő Részvénytársaság

  • Munkavégzés helye

    Kapuvár, Győr

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Munkatársat keresünk Kapuvár környékére a energiaellenőr pozícióba:

Energiaellenőr

Feladatok

  • Felhasználási helyek, (áram/gáz mérőhelyek) ellenőrzése, az ellenőrzés eredményeinek kézi adatrögzítő készülékbe rögzítése, dokumentálása a helyszínen.
  • Szerződésszegő, szerződés nélküli és rendellenes energia-vételezések felderítése, dokumentálása.
  • A mérőhelyi ellenőrzés során észlelt műszaki hibák, nem megfelelőségek dokumentálása, elhárítása
  • Mérőhelyi szerelések végzése. (FAM tevékenység)
  • Fogyasztásmérők leolvasása, a leolvasott adatok kezelése.
  • Kapcsolattartás személyesen és telefonon belső és külső ügyfelekkel.
  • Iratkezelési feladatok, raktár kezelési feladatok.

Elvárások

  • Villanyszerelői végzettség. (KIF FAM/mérőhelyi FAM megléte előny)
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat
  • B kategoriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs képesség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás, működés
  • Eredményorientált szemlélet
  • Informatikai érzékenység: alapszintű WINDOWS és MS Office használat, elektronikus levelezés (Munkavégzéshez szükséges informatikai eszközök  ismerete, használata)

Jutattások:

  • Bruttó 500.000 Ft belépési bónusz
  • Éves bónusz
  • Egyénre szabható éves cafeteria keret
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok
  • Áramdíj kedvezmény
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat
  • Modern és biztonságos munkaeszközök
  • Kedvezményes üdülési lehetőség
  • Továbbképzési támogatás
  • Albérleti támogatás költözés esetén

Munkavégzés helye: Kapuvár, Győr

Kapcsolat

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő