Energetikus mérnök

  • Cég neve

    HRCV Kft.

  • Munkavégzés helye

    3271 Visonta

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Ipari, termelőüzem energiafelhasználásának tervezése, az energiafelhasználás modelljének fejlesztése
  • Gyári szintű energiafelhasználás, fajlagos energiafelhasználás nyomon-követése; energia hatékonysági mutatók meghatározása, számolása és riportálása
  • ISO 50001 (EgIR) és hozzátartozó dokumentációs rendszer működtetése, fejlesztése, karbantartása
  • Energiaveszteségek felderítése és csökkentését célzó intézkedések lebonyolítása
  • Energetikai, energiahatékonysági fejlesztési projektekben aktív, operatív részvétel: koncepcionális tervek készítése, műszaki tartalom meghatározás, költségtervezés, beszerzések műszaki támogatás, tervek véleményezése, rendszerbeilleszthetőség ellenőrzése, kivitelezés támogatása.
  • Energiahatékonysági projektek megtakarításának (EKR) adminisztrációja, auditálás előkészítése
  • ÜHG kibocsátás nyomon követése és a szén-dioxid kvótarendszerrel (ETS) kapcsolatos adminisztratív feladatok, hatósági egyeztetések
  • Energiafogyasztással kapcsolatos adatszolgáltatások előkészítése, beadása

Elvárások

  • Minimum BSc végzettség energetikai mérnök szakon; vagy egyéb mérnöki szakon energetikai szakmérnöki végzettséggel
  • Alapvető hőtani, áramlástani, energetikai és energiagazdálkodási ismeretek
  • Jártasság az energetikai számításokban, elszámolásokban
  • Jártasság az energetikával kapcsolatos technológiákban
  • Releváns, legalább 3 éves tapasztalat ipari termelőüzemben (vegyipar/gyógyszeripar/élelmiszeripar/erőmű) vagy energetikai mérnöki szolgáltatások területén
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség angolul és magyarul
  • Kreativitás, jó probléma- és feladatmegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Folyamatos fejlődési lehetőséget és kihívásokkal teli, felelős szakmai munkát biztosítunk
  • Fiatalos, lendületes, jó hangulatú csapat tagja lehetsz
  • 13. havi fizetés pü-i eredményhez kötve
  • 2 szabadnap/ év nemdohányos munkaidő kedvezmény
  • Groupama magán egészségbiztosítás
  • Munkahelyi masszázs
  • Bejárás támogatás
  • Cafeteria SZÉP kártya formájában

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Masszázs

Céginformáció

Visontai partnercégünk részére keresünk Energetikus mérnök munkatársat!

A "jelentkezem" gomb kattintása után kérem csatolja fényképes önéletrajzát!