Energetikus mérnök

  • Cég neve

    Egis Gyógyszergyár Zrt

  • Munkavégzés helye

    Budapest, Keresztúri út

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Magyarország, Közép- és Kelet-Európa egyik vezető generikus gyógyszeripari vállalataként tevékenységünk a gyógyszeripar összes értékteremtő folyamatát átfogja a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és késztermék-gyártáson át az értékesítésig.

Egy stabil és fejlődő szektorban képzeled el a jövődet? Szívesen lennél része egy igazán munkavállaló-központú, vezető nemzetközi gyógyszeripari cégnek? Ha igen, jelentkezz hozzánk ENERGETIKUS MÉRNÖK pozíciónkba, ahol komplex, változatás feladatok várnak.

FELADATOK

  • Vállalati Energia Szétosztási rendszer üzemeltetése/összehangolása az energiamérőkkel és mérőrendszerekkel
  • Mérőrendszerek adatainak ellenőrzése, fejlesztési javaslatok új mérési pontok kiépítésére, meglévők átalakítására
  • Energetikai fejlesztéssel kapcsolatos észrevételekre javaslattétel valamint energetikai projektekben való részvétel
  • Kapcsolattartás energia ügyekben a vállalat különböző szervezeteivel
  • Vállalati energiatervezésben való közreműködés
  • Energiajelentések (havi, féléves, éves) és eseti riportok készítése az alkalmazott szoftverek segítségével
  • Energiaszámlák ellenőrzése, kezelése
  • Energiagazdálkodás műszaki dokumentációinak naprakészen tartása

ELVÁRÁSOK

  • Hasonló területen szerzett tapasztalt ( min. 3 év)
  • Egyetemi vagy főiskolai gépészmérnök/ energetikai mérnök diploma
  • MS Office programok magabiztos ismerete (kiemelten Excel)
  • AutoCAD program felhasználói szintű ismerete
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • Határozott, magabiztos fellépés, kiváló kommunikációs készség és csapatjátékos attitűd
  • Önálló, pontos munkavégzés, megbízhatóság

ELŐNY

  • Riporting rendszerek ismerete (Microsoft Power BI, IBM Cognos Analytics)
  • Vállalatirányítási rendszer (SAP) ismerete

AMIT KÍNÁLUNK

  • Magyarország egyik vezető gyógyszeripari vállalatánál dolgozhatsz
  • Versenyképes alapfizetést,13. havi jutalmat és cafeteriát biztosítunk
  • Rugalmas munkaidőben dolgozhatsz
  • Családbarát vállat vagyunk, támogatjuk a közös programokat és az egészségmegőrzést
  • Telephelyünkön üzemorvos és különféle orvosi szakrendelések is vannak (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Számtalan sportolási szabadidős tevékenység közül válogathatsz,
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal.
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra

Küldetésünk szerint minden tudásunkkal az embereket szolgáljuk, hogy egészségben éljenek hosszú életet.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök