FR Management Partnership C.V. Magyarországi Fióktelepe logo

Energetikus

  • Cég neve

    FR Management Partnership C.V. Magyarországi Fióktelepe

  • Munkavégzés helye

    1082 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • éves energia beszerzések előkészítése és tendereztetése, kötelező beszámolók és jelentések elkészítése;
  • cégcsoportos pénzügyi elhatárolások és havi elszámolások elkészítése.
  • környezetvédelmi ügyek menedzselése;
  • szennyvízkibocsátás, pontforrás kibocsátás, fluortartalmú üvegházhatású gázokkal és hulladék kezeléssel kapcsolatos kötelezettségek felügyelete, illetve bevallások elkészítése és benyújtása;
  • az ingatlanok költségvetési kereteinek, valamint a műszaki követelmények figyelembevételével az adott tárgyévre költségterv előkészítése, a végleges terv összeállításában való közreműködés;
  • tervezett felújítások és beruházások határidőre történő lebonyolításának menedzselése;
  • bérlői igények és panaszok kezelése, a probléma lezárásáig történő nyomon követés, közmű adatszolgáltatás;
  • üzemeltetői energiafelhasználási csoportok feltárása, mérhetővé tételére történő javaslat kidolgozása;
  • havi vételezői mérőóra leolvasások teljes körű lebonyolítása, számlázási adatok szolgáltatása;
  • operatív feladatok ellátása (CAPEX és egyéb jellegű feladatok is);
  • karbantartók és alvállalkozók szükség szerinti irányítása;
  • új létesítmények közüzemi és környezetvédelmi teendőinek elindítása, várható közmű költségek kalkulálása;
  • kimutatások készítése és riportolás a vezető felé;
  • villamosenergia kereskedő cég napi ügyeinek intézése (bevallások, beszerzés, számlázás előkészítés, fogyasztás előrejelzés stb.);
  • teljesítmény gazdálkodás a villamosenergia költségek minimalizálása érdekében.

Elvárások

  • létesítményenergetikai szakmérnök diploma vagy épületgépész/épületvillamossági mérnöki végzettség;
  • több éves energetikai területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • középfokú angol nyelvtudás;
  • komplex gondolkodásmód;
  • kiemelkedő problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk

  • nagy ívű és volumenű, változatos projekteken dolgozunk;
  • a tulajdonosok jelen vannak a cég életében;
  • a vezetők ajtaja minden kérdés esetében nyitva áll;
  • hosszútávú karriert kínálunk: több kollégánk több mint 10 éve dolgozik a cégnél;
  • munkatársaink a szakma legjobbjai, kreatívak, nem rettenek meg a kihívásoktól;
  • a szakmaiság közvetlen családias légkörrel, bizalommal és őszinte kapcsolatokkal párosul;
  • rendszeresek a jó hangulatú csapatépítő tréningek, munkaidőn kívül is szívesen szervezünk közös programokat;
  • folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk;
  • minden munkakör esetében a legoptimálisabb megoldásra törekszünk, ahol csak lehetséges, támogatjuk a távoli és a hibrid munkavégzést;
  • irodánk központi helyen, kellemes környéken található, kényelmes munkakörnyezetet biztosít.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Futureal a közép-európai régió vezető ingatlanfejlesztő és befektető cégcsoportja. Magyarország mellett Romániában, Lengyelországban, Nagy-Britanniában és egy pilot projekttel Spanyolországban is jelen vagyunk. Nagy ívű, változatos projektjeinken – az ingatlanfejlesztés szinte összes területén aktívak vagyunk, legyen szó lakásokról, irodaházakról, kereskedelmi ingatlanokról –, Európa legjobb fejlesztői csapatával dolgozunk annak érdekében, hogy fejlesztéseinkkel tartós értéket teremtsünk. Legismertebb budapesti projektjeink: a többszörösen díjnyertes Corvin Sétány városrehabilitációs program, az Etele Plaza, a Budapest ONE irodaház.

Fontos számunkra az integritás, a kreativitás, a kitartás és a csapatszellem. Csatlakozz hozzánk!