Energetikai üzletág menedzserasszisztens

  • Cég neve

    MultiContact Consulting Kft

  • Munkavégzés helye

    1115 Budapest, Bartók Béla út

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Üzletágvezető teljes körű személyi asszisztenciája;
  • Az üzletágvezető és a szenior kollégák napi és szakmai munkájának támogatása, segítése és az általuk meghatározott projektfeladatokban való részvétel;
  • Ügyviteli és egyéb adminisztrációs feladatok koordinálása és ellátása;
  • Értekezletek, találkozók, tárgyalások előkészítése, megszervezése;
  • A határidők egyeztetése, ellenőrzése, nyilvántartása, szükség esetén intézkedés kezdeményezése.
  • Döntéselőkészítő anyagok összeállítása;
  • Adminisztratív jellegű adatok folyamatos feldolgozása, adatszolgáltatás elkészítése az üzletágvezető és szenior kollégák számára.
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás.

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel;
  • Gyakorlott MS Office felhasználó vagy;
  • 1-3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezel;
  • A feladataidat pontosan és precízen hajtod végre;
  • Képes vagy önállóan, proaktívan munkát végezni.

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel;
  • Energetikai területen működő cégnél szerzett szakmai gyakorlatod van;
  • Társalgási angol nyelvtudás birtokában vagy;
  • Jegyzőkönyv, emlékeztető elkészítésében jártas vagy.

Amit kínálunk

  • Stabil anyagi háttérrel rendelkező vállalat tagja lehetsz, határozatlan munkaviszony keretében;
  • Támogató vezetőség és összetartó csapat vesz körül;
  • Modern és igényes munkakörnyezetben telnek napjaid.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A MultiContact Consulting Kft. immáron több, mint 20 éve jelen van a hazai munkaerőpiacon. Szolgáltatási kínálatunk az évek során folyamatosan bővült, így ma már minden olyan elemet tartalmaz, amely a klasszikus vezetési, igazgatási illetve az informatikai szakértői szolgáltatás tárgykörébe tartozik. Örömmel tölt el bennünket, hogy egyre bővülő ügyfélkörünk egyre összetettebb projektekkel bíz meg bennünket, elismerve dinamikusan fejlődő csapatunk hozzáállását és szakmai sikereit.

A „ Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével!