Energetikai üzemvezető

  • Cég neve

    EGIS Hungary

  • Munkavégzés helye

    Budapest, Keresztúri út

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem

Új kollégánkat keressük Energetikai üzemvezetői pozícióba, aki a társaság központi telephelyén  a tisztatéri rendszerek, hőellátó rendszerek, valamint az épületgépészeti rendszerek ( hőközpontok, laborok épületgépészete, épületfűtések, használati melegvíz ellátás, kazánház RO rendszere) üzemeltetéséért és a karbantartás irányításáért felelős.
Továbbá felelős az üzemeltetési területéhez tartozó minőségirányítási feladatok elvégzéséért és auditokon való bemutatásáért.

FŐBB FELADATOK

  •  A Kalorikus üzem energetikai és épületgépészeti rendszereinek üzembiztos működésének irányítása,
  • Tisztatéri és általános (labor + szociális) légtechnikai rendszerek üzemeltetése és a karbantartások szervezése,
  • Tisztatéri rendszerek minőségirányítási feladatainak elvégezése (kvalifikálások, oktatások,  SOP-k készítése), részévétel a külső és belső auditokon, inspekciókon,
  • Épületfelügyeleti rendszer (BMS) és perifériáinak üzemeltetése és fejlesztése, valamint a karbantartás szervezése,
  • Aktív részvétel a gőzkazánok és szennyezett véggáz égető berendezés üzemeltetésében és karbantartásában,
  • Egyéb kiszolgáló rendszerek (PW (tiszta víz), split klímák, hűtőgépek, vegyifülkék) karbantartásának irányítása,
  • Az energiafelhasználás nyomon követése és az energiamérő rendszer folyamatos ellenőrzése, fejlesztése,
  • Energetikai projektekben aktív részvétel (előkészítés és kivitelezés),
  • A csapat vezetése, motiválása és értékelése, valamint a szakmai fejlődésük támogatása és a munkavégzés szervezése,
  • Költségtervek, dokumentációk elkészítése.
  • JELENTKEZZ HOZZÁNK, HA…

  • Szakirányú felsőfokú végzettség: gépészmérnök, épületgépész, energetikai mérnök
  • Legalább 5-8 év hasonló területen szerzett szakmai háttér
  • Beruházásokban, energetikai projektekben szerzett jártasság
  • Tisztatér környezetben szerzett tapasztalat
  • Vezetői jártasság, vagy ennek hiányában nyitottság az emberek irányítására
  • MUNKAKÖR BETÖLTÉSE SORÁN ELŐNYT JELENT

  • GxP/gyógyszeripari háttér nagy előny
  • AMIÉRT ÉRDEMES MINKET VÁLASZTANOD:

  • Alapbéren felül széleskörű juttatások: vezetői prémium, cafeteria, 13. havi jutalom
  • Központi telephelyünkön szakorvosi rendelések vehetőek igénybe (pl. fogorvos, bőrgyógyász)
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk minden munkavállalónkra
  • 2024-ben a törvényi kereteken felül 2 nap további fizetett szabadságot biztosítunk
  • Bölcsődénk, óvodánk van, ahol biztosítjuk kisgyermekeid napközbeni elhelyezését
  • Vállalati üdülőinkben pihenési és kikapcsolódási lehetőségek várnak rád
  • Családbarát vállat vagyunk, támogatjuk az egészségmegőrzést és évente több közös programot szervezünk
  • Állás, munka területe(i):

    • Mérnök
    • Mérnök vezető
    • Üzemmérnök

    Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.