SMR AUTOMOTIVE MIRROR TECHNOLOGY logo

Energetikai szakértő

  • Cég neve

    SMR AUTOMOTIVE MIRROR TECHNOLOGY

  • Munkavégzés helye

    Mosonszolnok

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A Motherson Group a világ 21 legnagyobb és leggyorsabb ütemben növekvő járműipari beszállítóinak egyike, amely rendszerszintű megoldásokat biztosít partnereinek, valamint számos további iparágat szolgál ki, úgy, mint vasúti járművek, űripar, gyógyipar, IT és logisztika területén, több mint 135,000 munkavállalójával 41 országban világszerte. A Samvardhana Motherson Reflectec (SMR) a cégcsoport vizuális rendszergyártó specialistája. Európában, Észak-Amerikában, Dél-Amerikában, Ázsiában és Ausztráliában a világ legjelentősebb autógyártó vállalatai számára kínálunk  visszapillantó tükör rendszer megoldásokat az összes jármű- és árkategóriában, valamint nagy teljesítményű kamerarendszereket szállítunk autóipari felhasználásra. Gyors ütemű növekedésünknek köszönhetően mindig keressük a tehetséges új kollégákat, hogy a csapatunk részei legyenek.

Feladatok

  • Energiagazdálkodás tervezése
  • Energiairányítási rendszer működtetése, folyamatos fejlesztése az ISO 50001 szabványnak megfelelően, energiapolitikai feladatok ellátása
  • Energia gazdálkodási csoport irányítása
  • Energia megtermeléssel, felhasználással és gazdálkodással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a szolgáltatókkal, szakreferensekkel, és a gyárakban lévő energia gazdálkodási csoporttokkal
  • Energia felhasználás és a hozzá kapcsolódó fogyasztói szokások folyamatos elemzése (víz, villany, gáz)
  • Energetikai veszteségek folyamatos feltárása, fejlesztések megtervezése
  • Költségkalkulációk, költségmegtakarítások, kockázatértékelések, energiamérlegek készítése
  • Energiahatékonysági pályázatok folyamatos nyomon követése, előkészítése; energetikai fejlesztések, beruházások lebonyolítása
  • Hatóságok felé adatszolgáltatás
  • Termeléssel összefüggő statisztikák, jelentések készítése

Elvárások

  • Felsőfokú releváns végzettség
  • Gépész mérnök vagy villamos mérnök végzettség előnyt jelent
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  • Minimum 2 év üzemi gyakorlat
  • ISO 50001 ismerete

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól
  • Veresnyképes juttatási csomag
  • Hűségprémium, karácsonyi bónusz
  • Albérlet támogatás
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Szakmai önéletrajz elküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.