Energetikai szakértő mérnök

  • Cég neve

    EnergyHub Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Úgy érzed, munkáddal közvetlen támogatást tudnál nyújtani a legnagyobb energia fogyasztóknak ökológiai lábnyomuk csökkentésében? Részt szeretnél venni az energetika világának digitális átalakításában?
Vállalatunk komplex megoldást nyújt az energiabeszerzés és felhasználás teljes értékláncán keresztül, hogy a lehető legkisebb energiafogyasztással és költséggel, hatékonyan működjenek ügyfeleink. Legfontosabb szolgáltatásaink: energetikai szakreferens, energetikai audit és ESG, energia beszerzés, energiahatékonysági kötelezettségi rendszer, almérés és energiamonitoring és fenntarthatósági stratégiák készítése.

Elvárások

  • Rendelkezel épületgépész, létesítménymérnök, energetikai mérnök vagy villamosmérnök végzettséggel és szakmai gyakorlattal vállalatok vagy intézmények energiagazdálkodásának bármely területén.
  • Kiválóan ismered a Microsoft Excel-t.
  • Precíz, megbízható, lelkiismeretes munkát végzel.
  • Képes vagy önálló munkavégzésre (senior mérnök támogatással).
  • Határozottsággal, jó kommunikációs készséggel, alkotói szellemmel rendelkezel.
  • Elkötelezett, lojális vagy és hosszú távra tervezel velünk, ahogy mi is veled.
  • Folyamatosan szeretnéd képezni magad, hogy szakterületed legjobbja lehess.

Előnyt jelent

  • Energetikai beruházásokban, projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat.
  • Energetikai auditori tapasztalat.
  • Villamos energia hálózatok ismerete, elosztói engedélyesnél szerzett tapasztalatok.
  • Mérési rendszerek ismerete (mérők telepítésében, hálózatanalizátoros mérésben szerzett tapasztalat stb.).
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás.
  • B kategóriás vezetői engedély.

Amit kínálunk

  • Kreatív, lendületes és a fenntarthatóság iránt elhivatott, szakmailag sikeres csapat tagja lehetsz, Dél-Buda szívében, zöld irodaházban, családias hangulatban.
  • Szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra.
  • Komplex energetikai megoldások kidolgozásában vehetsz részt vállalatok és intézmények számára.
  • Munkáddal a környezetünk megóvását támogatod.
  • Teljesítményedhez mérten motiváló bérezéssel viszonozzuk a befektetett energiád.
  • Hibrid munkarend.
  • AYCM kártya, egészségbiztosítási csomag, gyümölcsnap, irodai masszázs, olvasó sarok.
  • Zárt, védett helyen kerékpártárolási lehetőséget, öltözővel és zuhanyzóval biztosítunk.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Masszázs

Céginformáció

Ha szeretnél többet megtudni rólunk, látogass el weboldalunkra: www.energyhub.hu

Amennyiben érdekel ez a lehetőség, fényképes önéletrajzodat, valamint bruttó fizetési igényed megjelölésével küldd el a "Jelentkezem" gombra kattintva!