Energetikai rendszerkezelő

  • Cég neve

    Unilever Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    8200 Veszprém, Kistó utca 5.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Ammóniás hűtési rendszer üzemeltetése, karbantartása
  • Üzemi paraméterek, adatok nyomon követése, rögzítése (nyomás, hőmérséklet, üzemórák)
  • Biztonsági rendszerek felügyelete (ammónia detektorok, tűzjelző)
  • Sűrített levegő kompresszorok felügyelete, üzemeltetése, karbantartása
  • Gyorsgőzfejlesztő telep felügyelete, üzemeltetése, karbantartása
  • A felügyeletére bízott berendezések hatékony, gazdaságos a gyártáshoz igazodó üzemeltetése
  • Műszaki problémák esetén beavatkozás, hibaelhárítás, adott esetben javítás
  • Műszaki problémák megoldására javaslat tétel
  • Üzemeltetési problémák elhárítása, lehetséges megelőzése

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • 12 órás munkarend vállalása
  • Számítógép kezelésének ismerete

Előnyt jelent

  • Hűtőberendezés-kezelő végzettség
  • Kazánkezelői végzettség
  • Nyomástartó edény gépész végzettség
  • Villamossági vagy gépészeti szakterületen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Kiemelt műszakpótlék
  • Unilever termékek kedvezményes vásárlása
  • Jégkrém juttatás
  • Útiköltség támogatás

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Az Unilever egyike a legnagyobb gyorsan fogyó cikkeket gyártó vállalatainak, melynek termékeit 2,5 milliárdan használják minden nap. Azért dolgozunk, hogy az emberek jól érezzék magukat a bőrükben, és többet tudjanak kihozni magukból. A világ 50 legértékesebb márkája közül 13 hozzánk tartozik, mint például a Lipton, a Knorr, a Dove, és olyan ikonikus helyi márkákat is gyártunk, mint a Baba vagy a Flóraszept. Az Unilever Veszprémi Jégkrémgyárában közel hétszázan dolgozunk és olyan kedvelt jégkrémeket készítünk, mint a Magnum, Cornetto, vagy a Carte d’Or. Törekvéseink mögött ugyanaz az úttörő szellemiség áll, amelynek köszönhetően az 1890-es években egy szerény, de az általános tisztaságot az egész viktoriánus Angliában elősegítő szappannal maga az Unilever is megszületett.

Önéletrajz