Energetikai mérnök gyakornok- Diákmunka, Budapest

  • Cég neve

    Get Work Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Budafoki út 95.

  • Fizetés

    Bruttó 2 000 - 2 300 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Közreműködsz majd az energetikai létesítmények összehasonlító vizsgálatában,
  • Feladatod lesz az energetikai számítások készítése,
  • Az erőművek telephely alkalmassági kritériumainak meghatározásában és potenciális telephelyek értékelésében is számítanak a segítségedre,
  • Az erőművi/atomerőművi elemzések és összefoglaló anyagok készítésében is részt veszel majd

Elvárások

  • Folytass nappali tagozatos egyetemi, főiskolai energetikai/atomenergetikai tanulmányokat
  • Légy nyitottság a tanulásra és a szakmai fejlődésre,
  • Vállalj legalább heti 20-25 órát rugalmas munkaidőben,

Előnyt jelent

  • Ha ismered az AutoCAD vagy egyéb tervező programot
  • Ha már van tapasztalatod hasonló munkakörben
  • Ha magasabb óraszámot tudsz vállalni

Amit kínálunk

#diákmunka
#szabad hétvége
#25 év alatt bruttó = nettó
#fejlődési lehetőség

Céginformáció

Nemzetközi partnerünk Magyarországon a negyedik legnagyobb vállalatcsoport, több, mint 18 ezer főt foglalkoztat, működése a teljes hazai energiarendszert lefedi. Legfontosabb erényeik az ügyfélközpontúság és elkötelezettség.
Ha tudsz azonosulni a cég értékrendjével, szeretnél szakmailag fejlődni, megbízható vagy és precízen dolgozol, valamint éppen most keresel egy remek állást, akkor jó helyen jársz!

"Jelentkezem" gombra kattintás után kérlek, csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat!

Kérlek, csak abban az esetben jelentkezz, ha rendelkezel nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal!