Energetikai asszisztens

  • Cég neve

    Magyar Posta Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Szeged, Tisza Lajos Krt. 43.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Szeretnél egy nagy múltra visszatekintő, magyar nagyvállalatnál dolgozni? A Magyar Posta Zrt. Energetikai Csoport Energetikai asszisztens munkakörbe munkatársat keres

Feladataid lesznek:

  • Koordinálja, összefogja az illetékességi területét érintő energetika feladatokat, kapcsolatot tart az érintett postai és külső szervezetekkel.
  • Támogatást nyújt és koordinálja az egyéb közüzemi szerződések (víz-, csatorna, távhő, villamosenergia, földgáz) megkötését, illetve szükség szerinti módosítását, kapcsolatot tart a közüzemi szolgáltatókkal.
  • Koordinálja a mérőórák időszakos postai leolvasását, az adatokat az FM rendszerben nyomon követi.
  • Elvégzi a szolgáltatók által végrehajtott mérő cserék esetén a mérőadatok átvezetését az FM rendszerben
  • Figyelemmel kíséri a tovább számlázást szolgáló almérők hitelességi idejét,
  • gondoskodik azok szükség szerinti cseréjéről, átvezeti azok adatait az FM rendszerben.
  • A bezárt posták mérőhelyadatairól tájékoztatást nyújt a társterületeknek.
  • Nyilvántartást vezet és rögzíti a FM rendszerben az almérőórák adatait.
  • Figyelemmel kíséri és támogatást nyújt a társasági dokumentumok (éves
  • energiafelhasználási jelentés a MEKH, illetve a KSH részére, éves beszámoló, éves fenntarthatósági jelentés) összeállításához.
  • Végzi a bezárt posták mérőóraállások rögzített adatainak összegyűjtését, gondoskodik azok jóváhagyatásáról és dokumentálásáról, elvégzi azok utóellenőrzését.
  • Támogatást nyújt és elkészíti az előírt statisztikai adatszolgáltatásokat. Ellenőrzi az adatszolgáltatás teljesítését.
  • Vezetője részére tájékoztatást nyújt az elvégzett feladatokról napi/ havi szinten.

Amit mi kínálunk:

  • Határozatlan munkaviszony
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Jól megközelíthető iroda
  • Nagy vállalati tapasztalatot szerezhetsz
  • Választható béren kívüli juttatás

Amit kérünk:

  • Elvárt legmagasabb iskolai végzettség: szakközépiskola/gimnázium
  • matematika/pénzügy/statisztika/IT vagy egyéb kapcsolódó területen;
  • MS Office termékek haladó szintű ismeret, kiemelten az Excel (kimutatás, függvények, adatvizualizáció)
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Kiváló rendszerszemlélettel rendelkezel
  • Precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Adminisztrációs tapasztalat
  • SQL adatbázis kezelés
  • Power BI, SAP ismerete, használata

További információk:

A munkavégzés helye: Szeged, Tisza Lajos Krt. 43.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő