Employer Branding Specialist

  • Cég neve

    PwC Magyarország

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

PwC-nél azon dolgozunk, hogy együttműködve segítsük ügyfeleinket a megalapozott döntések meghozatalában, a hatékony működésben, és közösen formáljuk a jövőt. Ehhez az izgalmas kihíváshoz élvezetes feladatokat és inspiráló munkakörnyezetet kínálunk.

Jól hangzik? Most lehetőség van arra, hogy te is csatlakozz 18 fős Marketingcsapatunkhoz Employer Branding Specialist pozícióba.

Employer Branding részlegünk a professzionális megszólításáért és a munkavállalói márkáért felel, valamint a jelöltélmény folyamatos fejlesztésével járul hozzá vállalatunk üzleti sikerességéhez.

Miért izgalmas ez a lehetőség?

  • Kiemelkedő szereped lesz abban, hogy minél többen ismerjék meg 1200 fős cégünket;

  • Olyan tartalmak létrejöttét támogathatod nap mint nap, amelyek több ezer emberhez eljutnak;

  • Önálló feladatok várnak rád egy támogató csapatban, akiktől bármikor kérdezhetsz;

  • Nemcsak a munkavégzés során tanulhatsz sokat, hanem a rendszeres előadások és tréningek során is mélyítheted tudásodat.

Feladataid a következők lesznek:

  • Employer branding öt kidolgozásában való aktív részvétel az EB csapaton belül és annak operatív végrehajtása;

  • Employer branding médiatartalmak kezelése (videók, hirdetések, plakátok, bannerek, és egyéb vizuális tartalmak);

  • Employer branding programok és események (állásbörzék, egyetemi előadások, in-house rendezvények) menedzselése;

  • Szövegírás és vizuális brief külső és belső kommunikációs csatornákhoz;

  • Social media csatornák tartalom-stratégiájának elkészítése és megvalósítása;

  • Folyamatos kapcsolattartás felsőoktatási intézményekkel, diákszervezetekkel, álláshirdető portálokkal;

  • Riportálási és adminisztrációs feladatok.

A kiválasztási folyamatban sikeres lehetsz, ha rendelkezel az alábbi kompetenciákkal:

  • Releváns BSc vagy MSc diplomával rendelkezel (preferáltan marketing vagy média és kommunikáció területen);

  • 2-3 év releváns tapasztalatot szereztél employer branding vagy marketing területen (multinacionális vállalatnál vagy ügynökségi oldalon);

  • Kiváló kommunikációs és szövegírói képességet sajátítottál el;

  • Kreativitással, kifinomult szépérzékkel és can do attitűddel rendelkezel;

  • Magabiztosan kommunikálsz magyarul és angolul;

  • Precíz és megbízható vagy;

  • Megoldáskereső, proaktív és problémamegoldó szemléleted van.

Számos dolog segít bennünket, hogy könnyebben tudjunk egymáshoz kapcsolódni:

  • Korszerű laptopokkal és iPhone-okkal dolgozunk;

  • Különböző rendezvénysorozataink keretein belül minden hónapban tanulhatunk valami újat munkatársainktól, vagy egy-egy, a maga területén elismert hírességtől;

  • Belső képzési programjainkon rendszeresen fejleszthetjük tudásunkat.

Miért válassz bennünket?

  • Marketingesnek lenni egy üzleti tanácsadó cégnél összetett és izgalmas feladat. Minden feladat és (belső) ügyfél más és mindig naprakésznek kell lennünk.

  • Lehetőséget kínálunk neked szakmai fejlődéshez, emellett jó közösséget alkotunk, szeretnénk ha te is legalább akkora örömödet lelnéd a közös munkában, mint mi;

  • Központi helyen, kényelmes irodában dolgozhatsz: székhelyünk a Nyugati tér mellett található patinás Eiffel Palace, ugyanakkor lehetőség van otthoni munkavégzésre is;

  • Elérhetőek kedvezményesen igénybe vehető szolgáltatások (masszőr, cipész, szabó, tisztító);

  • A PwC-nél hiszünk abban, hogy a sokszínűség és összetettség kulcs egy olyan felelősségteljes kultúra kialakításához, ahol hosszú távú értéket teremtünk munkatársainknak és ügyfeleinknek egyaránt. Megváltozott munkaképességű munkavállalók foglalkoztatásával elsődleges célunk egy befogadó és támogató munkahellyé válni.

Ha te is abban hiszel, hogy a fontos kérdéseket csakis együttműködve lehet megoldani, akkor csatlakozz hozzánk!

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Marketing
  • Online marketing