Emelőgép szakértő

  • Cég neve

    E.ON Ügyfélszolgálati Kft.

  • Munkavégzés helye

    Győr, Budapest, Pécs

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

E.ON Ügyfélszolgálati Kft. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Feladatok

  • A külsős szakértővel együttműködve az időszakos vizsgálatok tervezése, elvégeztetése, nyilvántartása, követése, kapcsolatos jogszabályok, szabványok követése, a megfelelés biztosítása
  • Az időszakos vizsgálatok során feltárt hiányosságok rögzítése az ügyviteli rendszerben, majd ezek átadása az operatív csapat részére szervezésre, javítások nyomonkövetése
  • A 3,5 tonna feletti járművek alváz és felépítményének 1 millió forintot meghaladó javításainak személyes átvétele, ellenőrzése és dokumentálása
  • Az új emelőgépekre vonatkozó dokumentációk és feljegyzések nyilvántartásba vétele az ügyviteli rendszerben (javítási jegyzőkönyvek, gyártói nyilatkozatok)
  • Az adott gépre vonatkozó használati utasítások beszerzése és biztosítása, az emelőgépekkel kapcsolatos utasítások, előírások, intézkedések meghatározása, kidolgozása
  • Emelőgép Üzemeltetési utasítás elkészítése, karbantartása, közreműködés az Üzemi csoportszám meghatározásában, illetve az emelőgép munkavédelmi üzembe helyezésében
  • Műszaki, biztonsági bejárások szervezése és végrehajtása, rendeltetésszerű használat, gépkezelői jogosultságok érvényességének, megfelelőségének és az emelőgép műszaki állapotának ellenőrzése
  • Karbantartások szúrópróbaszerű ellenőrzése, rendkívüli események kivizsgálásában való részvétel
  • Beszerzés esetén szakmai javaslat adás, specifikáció véleményezés, együttműködés a társosztályokkal, azok emelőgépeket érintő projektfeladataiban való közreműködés

Elvárás

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office alkalmazás magas szintű felhasználó szintű ismerete

Diplomás (mérnöki) pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyt jelent

  • "C" típusú jogosítvány
  • Emelőgép kezelő jogosítvány (daru és kosaras)
  • Emelőgép ügyintézői végzettség, emelőgép szakértői jogosultság (MMK)

Amit kínálunk

  • Teljesítmény alapú éves bónusz
  • Éves bruttó 550.000 Ft Cafeteria keret
  • Céges mobiltelefon korlátlan belföldi magánhasználattal
  • Csoportos élet- és baleset biztosítás
  • Magánegészségügyi járóbeteg-ellátás
  • Kedvezményes áramvételezési lehetőség
  • Fejlődésedhez és szakmai előrelépésedhez minden lehetőséget biztosítunk (szakmai tréningek, oktatások, mentorprogram)
  • Stabilitás, hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Győr, Budapest, Pécs

Kapcsolat

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.