Elosztóközpont vezető

  • Cég neve

    DPD Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1152 Budapest, Városkapu utca 12.

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

A kiscsomag-szállítás szakértőjeként 2003 óta vagyunk jelen Magyarországon a nemzetközi DPD hálózat tagjaként. Dinamikus fejlődésünk eredményeként országos lefedettséggel rendelkezünk. Kiemelkedően innovatív hátterünkkel, modern technológiánkkal nap mint nap azon dolgozunk, hogy ügyfeleink címzettjei elégedetten kapják meg a csomagjukat. Munkáltatóként fontos számunkra a társadalmi felelősségvállalás!

Miért érdemes nálunk dolgozni?

  • Magyarország egyik legmodernebb, legjobban felszerelt csomagelosztó központja vár Rád,
  • Dinamikusan fejlődő, stabil vállalati hátteret biztosítunk,
  • Megbecsülünk Téged és a munkádat,
  • Figyelünk a munka és magánélet egyensúlyára,
  • Hosszú távon tervezünk Veled!

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • A csomag elosztóközpont és a gerincjárat hálózat üzemeltetése,
  • Az elosztóközpont operáció rövid-és hosszútávú üzemeltetési tervének elkészítése, annak betartása és ellenőrzése,
  • Gerincjáratok tervezése és üzemeltetése,
  • Vámtevékenység felügyelete,
  • Technológiai rendszerek fejlesztésére irányuló projektek vezetése, a projektekben való részvétel,
  • A szortírozó berendezések üzembiztos működésének fenntartása,
  • Gerincjárat kapacitás rugalmas biztosítása, kihasználtság és költségek optimalizálása,
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, azok kiválasztásában való részvétel,
  • Az elosztóközpont rendjének és tisztaságának fenntartása,
  • Az elosztóközpont személyzetével (raktárosok, műszakvezetők stb.) kapcsolatos vezetői feladatok ellátása.

Mi szükséges ahhoz, hogy Te legyél a tökéletes jelölt számunkra?

  • Felsőfokú végzettség, előny a logisztikai szakirányú végzettség,
  • 5-10 év logisztikai területen vagy termelésben szerzett középvezetői tapasztalat,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Tulajdonosi, minőség és folyamat szemlélettel rendelkezel,
  • Határozott, rugalmas és proaktív személy vagy,
  • Analitikus beállítottságú vagy és műszaki vénával rendelkezel,
  • Erősséged a kapcsolatteremtés és a hatékony kommunikáció bármilyen típusú emberrel,
  • MS Office eszközök (Word, Excel, PowerPoint) alapos ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány.

Mit is kapsz ezért cserébe?

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős, hosszú távú munkalehetőséget,
  • Fix alapbért,
  • Negyedéves középvezetői bónuszt,
  • Cafeteriát már ez első naptól,
  • Önkéntes nyugdíjpénztári támogatást,
  • Balesetbiztosítást és magán egészségbiztosítást,
  • Éves eredmény alapú bónuszt,
  • Éves menedzserszűrést,
  • Tréningeket és szakmai továbbképzési lehetőséget,
  • Heti 1 nap home office lehetőséget,
  • Vállalati gépjárművet, laptopot, mobiltelefont.