Előszériás folyamatmérnök

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    5420 Túrkeve

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Egyetem

Műanyagiparban tevékenykedő autóipari partnercégünk részére keresünk előszériás folyamatmérnök munkatársat!

Főbb feladatok, munkák:

  • Új termékek gyárthatóságának biztosítása és fejlesztése
  • Termelés támogatása a projektek előszéria fázisában
  • Folyamatok veszteségeinek azonosítása, megelőzése
  • Új gyártósorok termelékenységének növelése, akciótervek kidolgozása, nyomon követése
  • Gyártási dokumentumok készítése önállóan és csapatban
  • Társosztályokkal való folyamatos, hatékony együttműködés
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várják (hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Proaktivitás, nyitott személyiség
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Csapatjátékos, aki képes önálló munkavégzésre is
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Autóipari, és/vagy multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Kiemelkedő bejárási támogatás
  • Bónusz- és prémiumrendszer
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal!